Ваги для лабораторії

Жодна наукова та медична лабораторія не може існувати без ваг. Для проведення аналізів, тестів, експериментів і складання рецептів необхідно використовувати вагове обладнання.

Ваги для лабораторії повинні бути високої точності. Виробництво вагового обладнання вийшло сьогодні на такий високий рівень, що ваги не просто визначають вагу, а також володіють рядом додаткових функцій.

Ваги для лабораторії

Ваги для лабораторії

Багатофункціональність лабораторних електронних ваг робить їх незамінним обладнанням у фармацевтиці, навчальних і наукових лабораторіях, ювелірному виробництві (див. Ювелірні ваги).

Ваги для лабораторії бувають чотирьох класів точності. Лабораторні ваги I та II класу точності — це лабораторні аналітичні ваги з похибкою до 1 мг. Якщо ви збираєтеся купити ваги для лабораторії, тоді у першу чергу звертайте увагу не на клас точності, а на кількість знаків після коми. За цим параметром фахівець вагового обладнання запропонує вам найоптимальніші моделі ваг.

Ваги для лабораторії можуть додатково оснащуватися приладом для вимірювання щільності речовин.

Radwag AS 220/C

Опційна можливість визначення густини твердих та рідких речовин.

Більшість електронних лабораторних ваг оснащені інтерфейсом для підключення до комп'ютера. Лабораторні ваги зі зв'язком з комп'ютером дозволяють автоматизувати введення результатів зважування в облікову програму. До програми 1С:Підприємство ваги підключаються за допомогою ПЗ «Ваговий сервер».

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA