Вага ювелірна

Для виробництва ювелірних прикрас використовують лабораторну вагу не менше, ніж з третім класом точності. Вагу для ювелірів слід вибирати з каталогу лабораторних ваг.

Кожна організація, яка займається виробництвом і продажем ювелірних прикрас, повинна мати у своєму арсеналі ювелірну (лабораторну) вагу. Ми рекомендуємо використовувати для таких цілей лабораторну вагу III класу точності — Техноваги ТВЕ-0,21-0,001.

Ювелірна вага

Така вага дозволяє точно виміряти вагу дорогоцінного каміння та металів. Всі ювелірні ваги повинні пройти державну метрологічну повірку.

Ще одна популярна модель лабораторної ваги серед ювелірів — AXIS BTU-210D. НГЗ 210 г, d 0,01 г.

Вага для ювелірної галузі

При виборі ваги для ювелірного бізнесу слід звернути увагу на:

Також не зайвою буде рахункова функція в ювелірній вазі. Завдяки їй можна швидко та точно підрахувати кількість однакових предметів і їх вагу. Грами та унції — найпоширеніші одиниці зважування дорогоцінних металів, карати — для зважування дорогоцінних каменів, а грейн використовуються для зважування збройового пороху.

Для автоматизації ювелірного виробництва в ювелірній вазі необхідний вбудований інтерфейс RS-232.

Ювелірна вага з підключенням до комп’ютера

Він дозволить під’єднати ювелірну вагу до ПК та принтера етикеток. Приєднаний принтер етикеток до ювелірної ваги дає можливість друкувати етикетки та ювелірні бірки з вагою ювелірної прикраси відразу після зважування.

Для маркування ювелірних прикрас частіше всього використовують паперові бирки або поліпропіленові етикетки. Такі бирки та етикетки друкують на термотрансферному принтері за допомогою фарбуючої стрічки — ріббону. Оскільки на ювелірних бирках друкується дрібний текст, для друку необхідно застосовувати термотрансферні принтери з роздільною здатністю друку не менше 300 dpi.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA