Оновлення антивіруса Dr.Web до версії 8.0

Крок 1. Завантаження та запуск інсталятора

Зверніть увагу: дистрибутив потрібно зберегти на жорсткий диск, натиснувши Зберегти у вікні запиту дії і вказавши папку для збереження.

Запустіть завантажений файл. Якщо встановлення здійснюється на OC Windows Vista і новіше, з'явиться запит системи контролю облікових записів (UAC), натисніть Так.

Крок 2. Виявлення попередньої версії і її видалення

Майстер встановлення, виявивши попередню версію антивіруса, запропонує її видалити. Натисніть Видалити.

Якщо в ході видалення попередньої версії виникають помилки і видалити антивірус не вдається, скористайтеся утилітою для аварійного видалення «залишків» від некоректних/пошкоджених інсталяцій Dr.Web.

У процесі видалення попередньої версії необхідно відповісти на питання системи про очищення вмісту карантину. Натисніть Так, щоб видалити дані з карантину, або Ні, щоб зберегти їх.

Якщо ви переходите з версії 7.0, то необхідно відповісти на запит про видалення налаштувань антивіруса. Натисніть Так, щоб видалити настройки, або Ні, щоб зберегти їх.

Для продовження видалення антивірусу потрібно відключити самозахист. Для цього необхідно ввести у відведений рядок код підтвердження, показаний на зображенні, і натиснути Відключити самозахист.

Після видалення попередньої версії антивіруса вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Натисніть Так.

Крок 3. Встановлення нової версії

Після перезавантаження ПК встановлення антивіруса повинне запуститися автоматично. Якщо цього не відбувається, то знайдіть скачаний раніше установочний файл і запустіть його. Якщо встановлення здійснюється на OC Windows Vista і новіше, знов з'явиться запит системи контролю облікових записів (UAC). Вам також необхідно натиснути Так.

Відкриється вікно майстра істановлення. Відзначте прапорцем пункт Я приймаю умови ліцензійної угоди та натисніть Далі. Ознайомитися з текстом ліцензійної угоди можна, перейшовши за відповідним посиланням.

Якщо потрібно встановити брандмауер Dr.Web, в наступному вікні відзначте пункт Встановити Брандмауер Dr.Web і натисніть Далі.

Якщо потрібно підключитися до «хмарних» сервісів Dr.Web, відзначте прапорцем пункт Я хочу підключитися до сервісів (рекомендується) і натисніть Далі. При використанні «хмарних» сервісів у вас з'являється можливість на льоту перевіряти будь-які посилання в Інтернеті по самім свіжим базам Dr.Web.

При переході на версію 8.0 з більш ранніх версій, антивірус при встановленні автоматично знаходить ключовий файл. Якщо файл не знайдено, натисніть Огляд і вкажіть шлях до наявного ключового файлу (який використовувався старою версією). Потім натисніть Далі.

Для завершення встановлення антивіруса натисніть Встановити. Для перегляду налаштувань клацніть по посиланню Параметри встановлення.

Після виконання всіх необхідних дій майстер встановлення запросить дозвіл на перезавантаження. Збережіть всі необхідні дані і перезавантажте ПК.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA