Ліцензування для комп`ютерних клубів

Встановлення ліцензованого програмного забезпечення у комп'ютерному клубі просто необхідне. Ви можете заощадити та встановити піратські копії. Але перевірка відвідає ваш клуб обов'язково. Якщо буде зафіксовано порушення Закону про авторські права, клуб закриють, а обладнання конфіскують. Подібні порушення можуть мати серйозні штрафи та і позови на великі суми від компаній-розробників програмного забезпечення.

Як правило, стандартні ліцензійні угоди Microsoft («коробкові», OEM, Open License, OSL, MYO, Enterprise Agreement, Open Value, Open Value Subscription) забороняють передавати програмне забезпечення в тимчасове користування, прокат, здавати в оренду. Приклад такого роду використання програмного забезпечення — комп'ютерні клуби. Комп'ютерний клуб здає в прокат програмне забезпечення індивідуальним користувачам, які приходять грати або працювати на комп'ютерах.

Для того, щоб використовувати продукти, та при цьому не порушувати ліцензійних угод Microsoft, комп'ютерний клуб повинен підписати спеціальну угоду Services Provider License Agreement (SPLA), що розширює його ліцензійні права, зафіксовані у ліцензійній угоді. Угода оформляється через Інфоцентр Microsoft, підписується виключно англійською мовою, у двох примірниках (обов'язкові підпис та печатка). Процедуру підписання угоди можна дізнатися, зв'язавшись з офісом Microsoft у вашому регіоні.

Інструкції щодо заповнення угоди Rental Agreement

Правила використання орендованого ПЗ регламентуються додатком до угоди «Умови використання програмного забезпечення на орендованих комп'ютерах» (Terms of Use of Software for Rental Computers). Відвідувач комп'ютерного клубу повинен підписати додаток у вигляді твердої копії або в електронному вигляді, як описано в угоді Microsoft Rental Agreement. В угоду можуть бути включені наступні продукти:

Особливості ліцензування для комп'ютерних клубів

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA