Програма Microsoft Open Value

Microsoft Open Value дає можливість придбати постійні (безстрокові) ліцензії на останні версії програмного забезпечення Microsoft з оплатою рівними частками протягом трьох років дії угоди. Програма доступна клієнтам, які хочуть придбати 5 і більше будь-яких ліцензій на будь-які продукти, та особливо вигідна замовникам, які готові ліцензувати основні («базові») продукти для всіх настільних ПК в організації, завдяки наявності значних знижок «за стандартизацію».Переваги Microsoft Open Value

Малі одноразові витрати на придбання програмного забезпечення: оплата здійснюється у вигляді щорічних платежів, що дозволяє усунути проблему нестачі оборотних коштів.

Єдина електронна угода на організацію: зручніше керувати ліцензіями та здійснювати додаткові замовлення.

Включення всіх афілійованих осіб в угоду для централізації закупівель та керування ліцензіями.

Право на останні версії програмних продуктів Microsoft, які будуть випущені протягом трьох років дії угоди (Software Assurance), а також на будь-які попередні версії. Відсутність необхідності відслідковувати використовувані версії веде до скорочення адміністративних витрат і незапланованих витрат на придбання нових версій.

Значні знижки при ліцензуванні операційних систем, настільних програм і ліцензій клієнтського доступу для всього парку ПК.

Контроль над витратами на придбання програмного забезпечення у разі ліцензування всього парку ПК — вартість ліцензій на базові продукти з розрахунку на один ПК залишається постійною протягом усього терміну дії угоди, а автоматичне включення опції Software Assurance дозволяє застрахуватися від можливого підвищення цін у зв'язку з виходом нових версій.

Пакет додаткових переваг, який пропонується замовникам у рамках програми Software Assurance та включає навчання персоналу, технічну підтримку, доступ до ресурсів TechNet і багато іншого, а також дозволяє максимально ефективно використовувати придбане ПЗ.

Зниження ризику неліцензійного використання програмного забезпечення. Протягом дії угоди Open Value клієнт отримує право використовувати ліцензовані продукти на будь-яких комп'ютерах в організації, включаючи нові ПК, додані протягом дії угоди, за умови розміщення замовлення у місяці встановлення.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA