Software Assurance від Microsoft

Microsoft Software Assurance — універсальний механізм оновлення програмних продуктів, а також пакет безкоштовних послуг та інструментів, які сприяють ефективному плануванню, розробці та впровадженню нових продуктів та рішень, навчанню IT-співробітників, скороченню витрат на технічну підтримку, розвиток інформаційної інфраструктури організації.

Планування

Право переходу на нові версії

Замовники Software Assurance отримують право використовувати будь-які нові версії продуктів, які будуть випущені протягом дії ліцензійної угоди: Open License — 2 роки, Open Value, Open Value Subscription, Multi-Year Open License, Open Subscription License, Enterprise Agreement та Enterprise Agreement Subscription — 3 роки, а також оперативний доступ до удосконалень та нової функціональності, якими продукт буде доповнений у рамках поточної версії.

Варіанти розстрочки сплати за ліцензії на три роки (програми Open Value або Enterprise Agreement) або передплата на ПЗ з щорічною оплатою (програми Open Value Subscription та Enterprise Agreement Subscription), які пропонуються у рамках Software Assurance, дозволяють скоротити єдино разові інвестиції, спланувати бюджет на розвиток інформаційної системи підприємства на найближчі три роки та легалізувати все необхідне ПЗ.

Розгортання та впровадження.

Використання

Як купити Software Assurance?

Software Assurance пропонується як опція у програмі Open License та є невіддільною частиною угод Open Value, Open Value Subscription, Enterprise Agreement та Enterprise Agreement Subscription.

Можна придбати програму Software Assurance для деяких коробкових та OEM-версій продуктів. При придбанні товару покупець повинен прийняти рішення — чи зацікавлений він у програмі підтримки Software Assurance, що містить підписку на оновлення та інші переваги, або вважає за краще оновлювати та оплачувати тільки ПЗ, купуючи повні ліцензії на нові версії по мірі виникнення необхідності у них. Якщо клієнт придбав ліцензії на програмний продукт, а пізніше вирішив скористатися можливостями програми Software Assurance, або не продовжив дію Software Assurance у встановлений термін, йому доведеться знову заплатити повну вартість ліцензії на продукт та вартість Software Assurance (License & Software Assurance або Upgrade & Software Assurance).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA