Windows 8.1

Windows 8.1: перший погляд на нові можливості

Мобільність, сенсорне управління і робота в будь-якому місці — для вирішення всіх цих завдань необхідно спеціальне ПЗ, яким і стала ОС Windows 8. Про це свідчить статистика продажів нової ОС: за півроку споживачі придбали більше 100 млн її копій, і їх кількість зростає з кожним днем. Microsoft продовжує удосконалювати операційну систему, на черзі — її оновлена ​​версія 8.1, яка ще більш зручна в процесі роботи і розваг.

Персоналізація

З Windows 8.1 користувачам буде ще легше розкрити свою неповторну індивідуальність, оскільки дане ПЗ надає для цього розширені можливості. Наприклад, з Windows 8.1 комп'ютер або планшет легко перетвориться на фоторамку. Знімки будуть виводитися в режимі слайд-шоу на екрані блокування. Більше того, абсолютно не важливо — де саме знаходяться файли. Система підтримує відображення як збережених локально знімків, так і перебувають у SkyDrive.

Windows 8.1

В оновленій ОС також більше кольорів і зображень для фону стартового екрана.

Windows 8.1

Тепер вона відображає фотографії і в режимі очікування. Крім того, для цього можна вибирати навіть рухомі знімки.

Зросли і можливості самого стартового екрану Windows 8.1, в якому розширено діапазон кількості плиток для зручної організації доступного простору. До речі, оптимізувати стартовий екран також стало простіше: тепер можна виділити відразу групу плиток. А щоб змістити плитку в Windows 8.1, необхідно просто натиснути на неї і утримувати якийсь час. Після цього її можна буде зрушити з місця.

У новій операційній системі також простіше перегляд переліку встановлених програм. Для цього потрібно тільки провести пальцем знизу екрану. Для максимальної зручності користувача список можна буде відсортувати по імені, даті встановлення, частотою використання і ін. А щоб уберегти стартовий екран від переповнення непотрібними ярликами, нові програми тепер можна знайти, переглянувши перелік встановлених розробок. Операційна система сама відзначить їх як «нові». У цьому списку можна вручну вибрати ті програми, які повинні знаходитися в швидкому доступі в режимі очікування.

Пошук 

У Windows 8.1 пошукове меню буде видавати результати роботи Bing в зрозумілому і простому інтерфейсі. Ця пошукова система видасть кращі результати з усіх місць, які вона огляне (веб-сайти, програми, файли, SkyDrive). Фактично пошукове вікно Windows 8.1 є багатофункціональним командним рядком.

Оновлення Windows 8

Пошукова система нової ОС навіть пропонує найбільш ймовірні дії, доступні користувачеві. Наприклад, знайшовши пісню, при Windows 8.1 з'являється поруч кнопка для її прослуховування.

Програми та онлайн-маркет 

Вбудовані в оновлену операційну систему програми також оптимізують і роблять її більш функціональною на фоні старої версії. Наприклад, утиліта перегляду фотографій надасть ще й інструменти для швидкого і простого їх редагування. До того ж сам знімок може зберігатися де завгодно: у пошті, SkyDrive, фотоальбомі і ін. А музичний плейер піддався колосальним змінам, щоб користувачам було простіше відтворювати музику.

Нова операційна система спростить і багатозадачну роботу. Тепер на одному екрані Windows 8.1 можна одночасно працювати з декількома програмами. А щоб вони не заважали одна одній, їх розмір можна змінювати та , як це буде зручно користувачеві. Така можливість виявиться особливо корисною для власників систем з декількома моніторами: на кожен з них можна вивести окрему програму. І якщо місця мало, то вікна можна згрупувати майже таким же чином, як це здійснюється з вкладками Internet Explorer.

Змінюється і сам інтернет-магазин Windows Store. Він буде демонструвати ще більше інформації про розробки, а також отримає розширені списки кращих безкоштовних програм і нових надходжень. Ще одним нововведенням в магазині стало відображення категорій поряд з іншими командами, що полегшує навігацію всередині самого маркету. І після того, як користувач встановить програму, йому не потрібно буде хвилюватися про її оновлення. Воно буде відбуватися автоматично у фоновому режимі.

Робота з «хмарами» 

У Windows 8.1 з'явилася можливість зберігати файли відразу в хмарному сховище SkyDrive.

Новий клієнт SkyDrive надає однаково зручний доступ до файлів незалежно від того — де вони знаходяться. Тому документи будуть доступні навіть без підключення до Інтернету.

Завдяки «хмарі» спроститься і купівля нового пристрою: його не потрібно буде налаштовувати. Досить тільки ввести власний логін і пароль в обліковому запису Microsoft, і всі дані і програми встановляться автоматично.

Функції налаштування 

З Windows 8.1 користувачам більше не потрібно заходити в «Панель управління» щоразу, коли вони хочуть змінити дозвіл дисплея і параметри енергоспоживання. У новій ОС для подібних дій передбачено спеціальне меню «Налаштування ПК» (PC Settings). У ньому можна навіть змінити ключ до запуску Windows Update. На покидаючи цього меню, можна управляти і вільним місцем у SkyDrive.

Internet Explorer

Доступ до мережі Інтернет залишається однією з найпопулярніших завдань для будь-якого пристрою. Ось в Windows 8.1 — новий Internet Explorer 11 (IE11). Цей браузер використовує всі можливості IE10 і є єдиним веб-навігатором, який спочатку був розрахований на управління жестами. Разом з IE11 сторінки відкриватимуться набагато швидше, ніж в попередній версії. Крім того, можна буде налаштувати його інтерфейс, відповідно до власних вимог. Наприклад, користувач зможе включити опцію, в якій адресний рядок не буде ховатися. Крім цього, можна буде синхронізувати відкриті вкладки на різних пристроях. Покращена робота з мишею і клавіатурою.

Хоча управління жестами з кожним днем все більш популярно, у всьому світі залишається велика кількість користувачів класичних маніпуляторів. І їм буде зручніше працювати в новій операційній системі. Наприклад, для переходу в стартовий екран, як завжди, досить навести мишку в лівий нижній кут екрану. Однак в Windows 8.1 він підсвітить логотипом системи. З'явилися також опції, які дозволяють змінити дії при наведенні курсора в кут екрану. Крім того, можна не завантажувати стартовий екран, а вибрати інший. Наприклад, список встановлених програм.

Фахівці Microsoft працюють над тим, щоб нова операційна система стала більш функціональною відразу у всіх напрямках. Вона відрізняється великою кількістю опцій з персоналізації, пошуку, роботі з «хмарою», веб-сервінгу та ін. Завдяки нововведенням користувачам буде максимально просто працювати вдома і в офісі на одних і тих же гаджетах.

Компанія Восток — офіційний дилер Microsoft в Україні. 

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA