Microsoft Academic Open License - корпоративна ліцензія

Академічні ліцензії

 Варіанти постачання продуктів за академічними ліцензіями.

Microsoft Academic Edition Full Packaged Product. Якщо навчальному або освітньому закладу необхідно придбати невелику кількість програмних продуктів (для установки на 1-5 ПК), то в цьому випадку можна придбати Академічні ліцензії у вигляді коробкових програмних продуктів Microsoft (Academic Edition Full Packaged Product). Програмні продукти, що поставляються за академічними ліцензіями, нічим не відрізняються від стандартних, що поставляються за комерційною ліцензією: в комплект включені ті ж самі носії та документація. Коробкові продукти, що поставляються за академічною ліцензією, завжди мають спеціальне маркування і продаються за нижчими цінами, ніж стандартні «комерційні» продукти.


Microsoft Academic Open License — гнучка та ефективна програма, що надає можливість придбати постійні ліцензії на ПЗ Microsoft за значно нижчими цінами, ніж комерційне ПЗ або академічні версії коробкових продуктів.

Microsoft Academic Open License — відкриті ліцензії для навчальних закладів.

Ліцензія WINHOME 10 RUS OLP NL Acdmc Legalization GetGenuine.

Ліцензія для навчальних закладів WinPro 10 SNGL Upgrd OLP NL Acdmc.

Корпоративна ліцензія для академічних установ Microsoft Office Professional Plus 2016.

Корпоративна ліцензія для академічних установ Office Standard 2016.

Хто має право купувати продукти за академічними ліцензіями?

Академічні ліцензії продуктів, а також ліцензії за програмою Open Academic мають право купувати тільки навчальні або освітні установи, які відповідають наступним критеріям:

Для придбання академічних версій продуктів корпорація Microsoft рекомендує звертатися до своїх сертифікованих партнерів.

Компанія «Восток» є сертифікованим постачальником — Authorised Education Reseller (AER), що підтверджується сертифікатом (див. файли для завантаження), номер авторизації V59147.

Додаткові права, надані користувачам академічних ліцензій OPEN License (Open Academic).

Академічна ліцензія OPEN License надає користувачам, що відповідають вищенаведеним категоріям, розширені права у порівнянні зі стандартною (комерційної) ліцензією. Ось деякі з таких прав

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA