Антивірус Dr.Web

 

Чому Dr.Web?

Антивірус Dr.Web розробляється з 1992 року. Це одна з найперших у світі антивірусних програм. «Доктор Веб» - російська компанія, програми якої створюються тільки російськими розробниками.

«Доктор Веб» має власну службу вірусного моніторингу, яка збирає зразки вірусів по всьому світу. Це обумовлює високу швидкість реакції на нові загрози, особливо російського походження.

Dr.Web сертифікований на сумісність з комплексом програм фінансового обліку «1С:Підприємство 7.7 і 8». На відміну від більшості конкуруючих рішень програмні продукти Dr.Web мають сертифікати Держспецзв’язку України, а також сертифікати відповідності ФСТЕК і ФСБ.

Dr.Web повністю відповідає вимогам закону «Про захист персональних даних», що пред’являються до антивірусних продуктів, і може застосовуватися в мережах, які відповідають максимально можливому рівню захищеності.

Технології Dr.Web

Dr.Web має найвищий в антивірусній індустрії відсоток ефективного лікування активного зараження. Можливість роботи на вже інфікованому комп’ютері і виняткова вірусостійкість виділяють Dr.Web серед інших аналогічних програм. У програмах Dr.Web використовуються унікальні технології обробки процесів в пам’яті і чудові можливості по нейтралізації активного зараження, що дозволяють інсталювати Dr.Web прямо на заражену машину (без необхідності попереднього її лікування).

Dr.Web - недосяжний для всіх без винятку конкурентів лідер в детектуванні та нейтралізації складних вірусів, таких як MaosBoot, Rustock.С, Sector. Передова технологія Origins Tracing дозволяє Dr.Web ефективно працювати «на випередження», блокуючи навіть ще невідомі загрози. Тільки Dr.Web здатний повністю перевіряти архіви будь-якого рівня вкладеності. Таким чином, навіть якщо шкідливий об’єкт був багато разів заархівований і при цьому використовувалися різні типи архіваторів, Dr.Web обов’язково виявить і знешкодить загрозу.

Який Dr.Web потрібен вам?

Dr.Web

КУПИТИ АНТИВІРУС DR. WEB

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA