Нова ера. Разом!

Корпорація Microsoft провела чергову щорічну партнерську конференцію. На неї були запрошені всі партнери Microsoft, у тому числі і компанія «Восток». Ми з радістю взяли участь у цьому заході, який проходив в Києві 30 жовтня 2012 року.

«Нова ера. Разом» - це назва конференції, яку провела компанія Microsoft. І воно більш ніж виправдане, оскільки на ній були представлені нові продукти, можливості та технології Microsoft. Все це і є початком нової ери з Microsof.

На заході були представлені всілякі девайси з ОС Microsoft Windows 8.

Windows 8 PRO

Windows 8 дійсно революційно нова ОС. І це кажу я як фахівець, який особисто протестував її на різних пристроях (ПК, ноутбуку, ультрабуку та планшеті)

Windows 8 на ноутбуке и планшете

І повірте: не виникло ні найменших складнощів, хоча я бачу ОС Windows 8 вперше. Ці плитки дійсно живі! Вони трансформуються, змінюються і налаштовуються так, як завгодно буде саме вам. І до того ж одним натисненням повертається звичний всім робочий стіл. Робота з Windows 8 проста і інтуїтивно зрозуміла навіть для «чайників».

Панель налаштувань праворуч максимально швидко доступна і містить в собі найнеобхідніші кнопки.

Меню настроек в Windows 8

Крім того, на конференції був представлений смартфон Windows Phone 8. А ще партнерам продемонстрували різноманітні аксесуари Microsoft для ПК.

В рамках конференції піднімалися такі актуальні теми, як трансформація бізнесу в Cloud.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA