«M.E.Doc IS». Формати документів

Незмінно підтверджуючи статус лідера ринку та імідж надійного розробника ПЗ для бухгалтерської звітності, творці «M.E.Doc IS» уважно стежать за відповідністю форматів документів, що створюються й передаються за допомогою програми, офіційним нормам.

Так, всі регламентовані й не регламентовані документи, у тому числі податкові накладні та розрахунок коригування, відправляються контрагенту у форматі, затвердженому відповідним наказом ДФС (Наказ Міндоходів від 29.11.13 № 729 «Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб'єктів господарювання»).

Документи підписуються відповідно до законодавства та вкладаються у додатковий транспортний контейнер, створений на основі транспортного контейнера ДФС для зручності роботи користувачів у програмі.

Транспортний контейнер прикріплює до документа додаткову інформацію, що дозволяє користувачем «M.E.Doc IS» отримати наступні переваги

Цей контейнер, у свою чергу, підписується ЕЦП відправника, шифрується на сертифікат відкритого ключа шифрування контрагента та відправляється на СДО, звідки його забирає одержувач. У разі роботи з негативними розрахунками коригуваннями одержувач додатково підписує своїм ЕЦП отриманий незмінений документ у форматі ДФС з ЕЦП відправника.

Зверніть увагу: при отриманні документів (податкових накладних та розрахунків коригування) з ДФС, підпис органу, що контролює, накладається поверх вже накладеного підпису відправника. Саме ця послідовність дій гарантує, що документ, який Ви отримуєте або відправляєте, не змінювався та не відкривався, а також має всі необхідні підписи.

Безумовною перевагою електронного документообігу у комп'ютерній програмі «M.E.Doc IS» є не тільки використання актуальних форматів, затверджених державою, а й наявність додаткових доробок, створених для комфорту користувачів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA