Реєстрація на сайті Microsoft VLSC

Веб-сайт Volume Licensing Service Center (VLSC) надає наступні можливості.

Microsoft VLSC — це спеціалізований сайт, за допомогою якого користувачі, що купили корпоративні ліцензій Майкрософт, можуть переглянути відомості про придбані ліцензії, завантажити дистрибутиви, отримати ключі активації, а також керувати підписками та перевагами у рамках програм корпоративного ліцензування. Для отримання доступу до сайту потрібно пройти реєстрацію.

Процедура реєстрації на сайті Microsoft VLSC

Замовлення ліцензій Microsoft в каталозі: програмне забезпечення.

Після того, як цей крок пройдений, менеджери компанії «Восток» погодять замовлення та виставлять рахунок. Після оплати рахунку через 2-4 дні ліцензії, ключі та дистрибутиви з’являться на сайті Microsoft VLSC.

Для отримання доступу необхідно виконати наступні кроки

Реєстрація у службі Microsoft Hotmail.com

Зареєструйте новий e-mail у поштовій службі Microsoft Hotmail.com. Для успішної реєстрації на сайті Microsoft VLSC потрібно тільки створити скриньку. Користуватися цією скринькою не обов’язково.

Отримання ідентифікатора Live ID

При реєстрації нової скриньки у службі Microsoft Hotmail.com реєстраційні дані автоматично передаються у службу Microsoft Live.com для створення ідентифікатора Live ID. Цей ідентифікатор складається з повної назви поштової скриньки (наприклад, vostok@hotmail.com) та пароля до нього. Ідентифікатор Live ID використовується для доступу до закритої інформації на численних сайтах корпорації Microsoft, включаючи й сайт Microsoft VLSC.

Вхід на сайт Microsoft VLSC

Зайдіть на сайт Microsoft VLSC. Натисніть кнопку [Вхід] у правому верхньому кутку сторінки. Відкриється сторінка авторизації служби Microsoft Live.com із запитом Live ID, що складається з адреси електронної пошти та пароля. Введіть повну назву поштової скриньки, яку ви зареєстрували у службі Hotmail.com (наприклад, vostok@hotmail.com), та пароль до неї. Натисніть кнопку [Вхід].

Перевірка Live ID

Служба Microsoft Live.com перевіряє введений Live ID. Якщо перевірка Live ID пройшла успішно, служба Microsoft Live.com повертає авторизованого користувача на сайт Microsoft VLSC для виконання подальших дій.

Введення робочого адреси електронної пошти

Після успішної авторизації відкриється сторінка із запитом вашої робочої адреси електронної пошти, а також імені та прізвища. У полі «Робоча адреса електронної пошти» введіть e-mail контактної особи, який ви використовували при реєстрації на нашому сайті. Вкажіть ім’я та прізвище. Натисніть кнопку [Надіслати].

Відправлення листа з сайту Microsoft VLSC

Протягом деякого часу (іноді це хвилини, а іноді години) сайт Microsoft VLSC формує та відправляє на «Робочу адресу електронної пошти» лист, що містить посилання з унікальним ідентифікатором. Зверніть увагу! Якщо ваш поштовий сервер має захист від небажаних повідомлень, то для гарантованого отримання даного листа внесіть домен microsoft.com у білий список відправників.

Одержання листа з сайту Microsoft VLSC

Зайдіть на свій поштовий сервер та відкрийте лист, отриманий з сайту Microsoft VLSC. У листі ви знайдете посилання з унікальним ідентифікатором. Натисніть на нього або скопіюйте в адресний рядок вашого браузера.

Отримання доступу до ліцензій на сайті Microsoft VLSC

Натискання на посилання в отриманому листі викликає виконання спеціальної процедури на сайті Microsoft VLSC. Дана процедура пов’язує ваш Live ID з адміністративними правами доступу до ліцензій Microsoft. Адміністративний доступ надається лише до тих ліцензій, у яких реквізит «e-mail контактної особи» ідентичний «Робочій адресі електронної пошти».

Після отримання адміністративного доступу до ліцензій ви зможете завантажити ключі та дистрибутиви.

При виникненні труднощів зверніться до керівництва користувача VLSC або зв’яжіться зі службою підтримки Майкрософт в Україні: 0 800 308-80-01 (зі стаціонарних телефонів — безкоштовно).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA