Ліцензії на продукти Microsoft

Тільки легальні продукти Microsoft забезпечують бездоганну та безперебійну роботу всього ланцюжка використовуваного у компанії обладнання. Для того, щоб ПЗ мало статус законного, необхідно придбати ліцензію.

Існують основні види придбання ліцензій на продукти Microsoft. Кожна ліцензія покликана забезпечити оптимальне рішення для певного типу клієнтів.

Коробковий продукт

Коробкова ліцензія включає диск у барвистій коробці, керівництво користувача, наклейку сертифіката автентичності (COA). Призначена для замовників, в арсеналі яких невелика кількість комп'ютерів. Підтвердженням наявності ліцензії служить фірмова коробка з наклейкою.

Висока ціна коробкових версій обумовлена можливістю перенесення на інший комп'ютер, що недоступно для OEM-версій будь-яких продуктів та корпоративних версій Windows.

Новий ПК з попередньо встановленою операційною системою

Original Equipment Manufacturer (OEM-ліцензія) передбачає встановлення продукту складальником систем при збиранні ПК або іншого пристрою. Встановити таке ПЗ може тільки постачальник систем, але не кінцевий користувач. Для кінцевого користувача придбання нового ПК з попередньо встановленою операційною системою Windows — найбільш зручний та економічний спосіб. Основною особливістю OEM-версій є те, що вони «прив'язані» до комп'ютера, на який були спочатку встановлені, та не можуть бути перенесені на будь-який інший ПК (навіть у разі «upgrade» комп'ютера).

Підтвердженням ліцензії служить наклейка на ПК (COA).

Корпоративне ліцензування

Програми корпоративного ліцензування Microsoft (Open Value, Open License Program) є самим гнучким та найвигіднішим для організації способом придбання ПЗ Microsoft.

Корпоративне ліцензування Майкрософт

Програми корпоративного ліцензування призначені для організацій, які купують одні й ті ж продукти для декількох комп'ютерів. Корпоративні схеми передбачають значні знижки, програму підтримки Software Assurance та дозволяють врахувати розмір компанії та інші особливості вашого бізнесу.

Програмне забезпечення, яке завантажується через інтернет. У деяких випадках, клієнти можуть отримати програмне забезпечення, завантаживши його з Центру завантажень Microsoft. Таке програмне забезпечення поставляється з обмеженнями, описаними у ліцензійній угоді, яка з'являється на екрані у процесі завантаження.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA