Програма ліцензування School Agreement

Корпорація Microsoft розробила ряд програм ліцензування програмних продуктів спеціально для навчальних закладів.

Програма Microsoft School Agreement призначена для початкових, середніх та вищих навчальних закладів, а також державних органів управління освітніми установами, бібліотек та музеїв. По суті, це — підписка на програмне забезпечення. У рамках цієї програми ліцензування клієнт одержує право використовувати ряд продуктів (включаючи будь-які їхні подальші чи попередні версії) протягом усього терміну передплати. Оплата здійснюється у вигляді щорічних платежів, при цьому, у вартість включений автоматичний доступ до нових версій продуктів та багато інших переваг, які надаються у рамках Software Assurance.

Відповідно до даної програми навчальний заклад має можливість безкоштовно ліцензувати програмні продукти на домашніх комп'ютерах викладачів для використання у робочих цілях**, а також оформити передплату на використання програмного забезпечення на особистих комп'ютерах учнів за спеціальними цінами.

School Agreement — оптимальний вибір для освітнього закладу, який:

прагне використовувати передові технології у навчальному та адміністративному процесах (оновлює ПЗ у середньому не рідше, ніж один раз на 3-4 роки);

ставить перед собою завдання стандартизації робочих місць (тобто встановлення однакового набору ПЗ на робочих місцях) та забезпечення легальності усього парку ПК;

планує нарощувати комп'ютерний парк;

воліє щорічно виплачувати невеликі платежі (замість епізодичного великого інвестування у закупівлю ПЗ);

бажає забезпечити викладачів безкоштовними ліцензіями ПЗ для домашнього використання**, а учнів — можливістю придбати ліцензійне ПЗ для особистих ПК за спеціальними цінами.

Основні складові Microsoft Academic Open License

*Може знадобитися оплата при отриманні та розповсюдженні носіїв програмного забезпечення.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA