Windows 8 усі версії

Windows 8 версії нової операційної системи. У порівнянні з попередніми версіями Windows Microsoft зменшила кількість редакцій до чотирьох: Windows RT, Windows 8, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise.

Яку версію Windows 8 обрати?

Належно буде нагадати, що після виходу Windows 8 компанія Microsoft скоротила продуктову лінійку ОС. Існує лише чотири версії Windows 8 - Windows 8, Windows 8 Професійна, Windows RT, Windows 8 Enterprise. З усіх цих версій кінцевому користувачеві доступні тільки три.

Windows 8 BOX розрахована для «домашнього» користування та включає в себе тільки базові функції. Вона оптимальним чином виправдає себе при роботі новачків і середньостатистичних користувачів ПК.

Windows 8

Windows 8 Професійна пропонує додатково до базового функціоналу можливість роботи в якості сервера Remote Desktop, вхід в домен Windows, підтримку групових політик та шифрованої файлової системи, систему віртуалізації Hyper-V, шифрування диска BitLocker, завантаження з віртуальних жорстких дисків VHD. Windows Media Center буде доступний у вигляді окремого безкоштовного аддону.

Windows 8 Pro

Windows RT розроблена тільки для планшетів і налаштована під сенсорне керування.

Windows RT

Windows 8 Enterprise поставляється з корпоративною ліцензією і призначена для комерційних організацій. Ця версія ОС пропонує ряд корпоративних функцій, наприклад Windows To Go (можливість запуску системи із зовнішнього накопичувача), AppLocker (дозвіл або заборона на запуск програмного забезпечення на основі білих і чорних списків), підтримку технології DirectAccess (аналог VPN-з'єднання, що дозволяє комп'ютерам користувачів підключатися до серверів DirectAccess відразу після підключення до мережі Інтернет).

Windows 8 Enterprise

Тому вибір нової версії Windows 8 простий та очевидний. Персональні комп'ютери з процесорами на традиційній Intel-сумісній архітектурі – це Windows 8 і Windows Pro, а пристрої на платформі ARM – Windows RT.

Для тих користувачів, котрі досі користуються старою ОС Windows і хочуть таки перейти на нову, наводимо аналогію. Windows 8 і Windows RT призначені для широкого кола користувачів, так само як багато років тому – Windows XP Home. А Windows 8 Pro і Windows 8 Enterprise орієнтовані на корпоративних і більш просунутих користувачів, так само як свого часу – XP Professional.

Підтвердження ліцензійного програмного продукту Microsoft. При купівлі програмного забезпечення на диску підтвердженням автентичності є справжня наклейка з вказаним на ній ключем продукту, сертифікат дійсності на коробці та документ, який фіксує факт покупки. При завантаженні програмного забезпечення в Інтернеті, свідченням про придбання ліцензійної копії програмного забезпечення є ключ продукту Microsoft, який вам передадуть разом з придбаним програмним забезпеченням, та документ, що підтверджує факт покупки.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA