Office 365

Office 365 — пакет послуг у хмарі для легкої спільної роботи, до складу якого входять SHAREPOINT, EXCHANGE, LYNC та OFFICE WEB APPS. Новий пакет послуг у хмарі Microsoft Office 365 пропонує сучасні технології для спільної роботи організаціям будь-якого масштабу.

Microsoft Office

Рішення Microsoft Office 365 дозволяє безпроблемно працювати де завгодно та у будь-який час. Завдяки вдалому поєднанню функціонала набору Microsoft Office з онлайновими сервісами Microsoft, новий пакет Office 365 допоможе вашій організації заощадити кошти та час, а також оптимізувати навантаження на IT-персонал: сервіси Office 365 зручні у процесі користування та адміністрування та відрізняються високим рівнем безпеки та надійності.

Ознайомтеся з пробною версією Office 365

Зверніть увагу, що у пакет послуг Microsoft Office 365 входять такі сервіси: Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online, Office Web Apps та остання версія набору програм Microsoft Office Professional Plus (у деяких тарифних планах).

Office 365

Переваги Office 365

Служби Office 365

Microsoft Office — світовий лідер серед інструментів підвищення бізнес-продуктивності настільних комп'ютерів (Office Professional Plus) та Інтернету (Office Web Apps) — тепер доступний у хмарі, щоб забезпечити користувачам однаково зручну роботу на комп'ютері, ноутбуці, телефоні або у web-браузері.

Exchange Online — електронна пошта, календар та контакти з новітніми версіями рішень для захисту від вірусів та спаму.

SharePoint Online — цей онлайн-сервіс, який дозволяє створювати сайти та робочі області для спільної роботи з колегами, партнерами та замовниками.

Lync Online — миттєві повідомлення, індикатор присутності, аудіо-, відео- та веб-конференції, загальний доступ до екрана доповідача.

Microsoft Office 365

Протестувати безкоштовну пробну версію Office 365 прямо зараз

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA