Обмін податковими накладними

У зв'язку з тим, що розробники програм «Арт-звіт» та «Соната» змінили формати передачі даних, заявлена ​​раніше можливість приймати податкові накладні від користувачів цих програм за допомогою e-mail з подальшим імпортом в «M.E.Doc IS» стає неможливою.

Формат, який використовується даними програмами для обміну, не відповідає затвердженим ДПС *.xml (наказ ДПА України від 12.07.2010 р. №499). Користувачі програм «Арт-звіт» та «Соната» відправляють ПН на реєстрацію у затвердженому ДПС форматі, а обмін з вами чомусь здійснюють в іншому, своєму форматі. «M.E.Doc IS» дотримується всіх вимог затвердженого ДПС формату при формуванні файлів електронних ПН та реєстрації їх в ЄРПН. Цей же формат використовується нашою програмою та у процесі електронного документообігу між контрагентами.

Розробники «M.E.Doc IS» не можуть підтримувати довільні формати всіх розробників у силу того, що вони містяться у закритому вигляді, не публікуються розробниками та не є затвердженими державою.

Ваші контрагенти з КП «Арт-звіт» та «Соната» можуть отримувати від вас податкові накладні таким же чином.

Обмен налоговыми накладными

У свою чергу «M.E.Doc IS» закликає розробників даних програм відкрити користувачам можливість відправляти ПН у форматі, затвердженому ДПС!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA