Програма Microsoft Open License

Програма ліцензування Microsoft Open License Program.

Microsoft Open License Program (OLP) — це програма корпоративного ліцензування програмних продуктів корпорації Microsoft, що дозволяє придбати ліцензії на програмні продукти за нижчою ціною щодо роздрібних цін коробкових продуктів, а також виконати ліцензування нелегально встановлених версій.

У рамках програми OLP пропонується повний спектр продуктів для бізнесу: операційні системи, офісні програми, серверні продукти, засоби розробки.

Ліцензія OLP надає безстрокові права на використання поточних та попередніх версій продуктів. Разом з ліцензіями можна придбати підписку на програму підтримки Майкрософт Software Assurance (SA), яка надає право поновлення встановленого програмного забезпечення до нових версій продуктів, а також деякі додаткові переваги строком на 24 місяці. Після закінчення цього терміну можна придбати окремі ліцензії на продовження SA.

Щоб купити ліцензію OLP, слід зробити наступне:

Microsoft Open License Program

Права на використання продуктів, що надаються ліцензіями OLP викладені в офіційному документі Microsoft Product Use Rights (PUR).

Зверніть увагу! Мінімальне первинне замовлення — це 5 ліцензій OLP на будь-які продукти Microsoft. Наступні замовлення протягом 24 місяців можуть бути на будь-яку кількість ліцензій.

Часто підприємствам може дістатися у спадок набір з не ліцензійних програмних продуктів від колишнього IT фахівця. Але перевести роботу на нові версії без порушення робочих процесів неможливо. У цьому випадку програма ліцензування OLP буде дуже до речі, бо цей вид ліцензії надає право використання попередньої версії — Downgrade.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA