Програма корпоративного ліцензування Microsoft Multi-Year Open License

Програма корпоративного ліцензування, яка дозволяє організаціям, що мають 5 та більше комп’ютерів, придбати ліцензії на ключові продукти Microsoft у розстрочку.

Ліцензування продуктів за угодою MYO, надає підприємствам та організаціям право використовувати найостанніші версії обраних продуктів, які будуть випущені протягом дії угоди. Крім того, у вартість ліцензій входить право використовувати продукти як російською, так та англійською мовами.

Клієнти, які включать в угоду всі комп’ютери на своєму підприємстві (ця опція називається MYO Enterprise), не тільки отримають найбільш вигідні цінові умови, але й зможуть повністю захистити себе від ризику неліцензійного використання програмного забезпечення.

Програма Multi-Year Open License вдало доповнює перелік програм ліцензування, які Microsoft пропонує своїм корпоративним клієнтам. В рамках угоди MYO ліцензії купуються у постійне користування, при цьому, клієнти позбавлені необхідності оплачувати всю суму на етапі придбання. Вартість ліцензій виплачується рівними частками протягом трьох років дії угоди.

Переваги Multi-Year Open License

Microsoft Multi-Year Open License

Продукти MYOL

У рамках угоди Multi-Year Open License клієнт може ліцензувати наступні продукти за своїм вибором: Microsoft Windows Professional, Microsoft Office Professional, Microsoft Office Standard, Microsoft Windows Server Client Access License (CAL), Microsoft Exchange Server Client Access License (CAL), Microsoft Core Client Access License (CAL).

Додаткові продукти можуть замовлятися у будь-яких кількостях у будь-який час протягом дії угоди. Для додаткових продуктів встановлений один рівень цін.

Розширення парку ПК.

Протягом дії угоди організація може купувати нові комп’ютери та використовувати на них ліцензовані продукти MYO.

Постачання носіїв.

Клієнт безкоштовно отримує комплект дистрибутивів для всіх продуктів, які він вибрав під час підписання угоди MYO (на 2 мовах на вибір). Клієнту також висилаються дистрибутиви нових базових версій продуктів, що випускаються у період дії угоди (постачання сервісних пакетів не передбачена). Додаткові копії носіїв можна придбати у партнерів Microsoft.

Продовження угоди.

По закінченні трьох років клієнт має можливість продовжити угоду на наступні три роки, у цьому випадку він сплачує лише вартість Software Assurance.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA