Програми ліцензування навчальних закладів

У сучасній системі освіти інформаційні технології займають важливу роль. Але кожен навчальний заклад має свій обмежений бюджет коштів. Корпорація Microsoft взяла до уваги всі особливості навчальних закладів та розробила ряд програм ліцензування програмних продуктів спеціально для навчальних закладів.

Програма Microsoft Academic Open License призначена для навчальних закладів, яким потрібні постійні ліцензії для використання на 5 та більше ПК. Це пільгова програма, що надає можливість придбати ліцензії на програмне забезпечення Microsoft за нижчими цінами, ніж стандартні ціни на корпоративні ліцензії.

Програма School Agreement призначена для установ, яким потрібні ліцензії за передплатою. У них також застосовується пільгове ціноутворення, але на відміну від Academic Open License, забезпечується ряд додаткових переваг (зокрема, Software Assurance) та принципово інші умови ліцензування.

Слід мати на увазі, що вказані програми ліцензування не надають можливості придбання повної версії операційної системи Windows (за ними доступна тільки Upgrade-версія Windows). Повні версії настільної операційної системи Windows для нових комп'ютерів рекомендується купувати у вигляді OEM-версій (тобто попередньо встановленими на нових комп'ютерах). Базові версії настільної ОС Windows для комп'ютерів, котрі вже є у наявності рекомендується купувати у рамках програми Get Genuine Windows Agreement for Academic (GGWA-A).

GGWA-A дозволяє придбати базову ліцензію на настільну операційну систему та завдяки цьому вирішити ситуації, пов’язані з контрафактним ПЗ, нестачею або відсутністю ліцензій на ПЗ, а також з піратськими версіями ПЗ.

Основні складові Microsoft Academic Open License

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA