Windows 8 - зустрічайте!

Основні переваги нової Windows

Стартовий екран з живими плитками.

Живые плитки в Windows 8

Windows 8 має два робочих столи. Один як і раніше в Windows 7, а другий з живими плитками - інтерфейс Metro. В Metro відсутні елементи звичної оболонки Windows 7. Замість дрібних ярликів на робочому столі ви побачите квадратні та прямокутні різнокольорові плитки. Натискання на кожну з них запускає додаток або папку. Деякі плитки є віджетами і містять в собі корисну інформацію. Ви можете розташувати свої улюблені програми, фото та всю важливу інформацію, як буде зручно саме вам.

«Диво-кнопки». Інтерфейс Metro містить у собі 5 «диво-кнопок», які в залежності від того додатка, в якому ви перебуваєте, змінюють свій функціонал.

На зв’язку з «хмарою». У Windows 8 можна розмістити аудіо-, відеозаписи, фотографії та всю важливу інформацію в «хмарі» на SkyDrive, щоб мати до неї дотуп де завгодно.

SkyDrive це:

Максимум продуктивності. Операційна система Windows 8 отримала дві версії браузера Internet Explorer 10 - класичну та версію Metro. Остання оптимізована для сенсорного управління і є спрощеною порівняно з класичним браузером.

Додатки на будь-який смак.

Windows Store

Windows Store, як і випливає з назви, - це магазин додатків для Windows 8. Microsoft вдалося створити те, в чому користувачі давно відчували потребу - платформу для поширення додатків, яка буде ефективно доповнювати можливості нової операційної системи. У Windows Store для Windows 8 є власний пошуковик, що дозволяє швидко знайти додаток, який зацікавить за допомогою пошуку по категоріях і назвою.

Безкоштовний антивірус.

Бесплатный антивирус встроен в Windows 8

У Windows 8 за замовчуванням вбудований Windows Defender. Windows Defender являє собою повноцінний антивірус на базі Microsoft Security Essentials. Windows Defender створений для того, щоб видаляти, поміщати в карантин або запобігати появі шпигунських модулів.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA