Microsoft Rental Rights — для організацій, що здають ПК в оренду

Огляд програми ліцензування.

Компанія «Восток» за допомогою ПЗ Microsoft прагне максимально задовольнити потреби усіх замовників у програмному забезпеченні відповідно до їх господарської діяльності. Як правило, стандартні ліцензійні угоди Microsoft забороняють передавати програмне забезпечення у тимчасове користування, прокат, здавати в оренду, за винятком, якщо це дозволено в окремій ліцензійній угоді.

Розрізняють дві спеціальні схеми ліцензування, що дозволяють здавати ПЗ в оренду:

Особливості ліцензування Rental Rights.

Ліцензії Rental Rights — це додаткові ліцензії, які дозволяють здавати ПК з ПЗ Microsoft в оренду. Ліцензії Rental Rights поставляються за програмою Open License.

Ліцензії Rental Rights можуть набувати такі організації:

Правила придбання ліцензій Rental Rights для надання в оренду ПК з встановленим ПЗ Microsoft:

  1. Організація купує комп'ютери з ліцензіями на операційну систему Windows у вигляді: коробкової версії (FPP) версії, встановленої на ПК (OEM), або ліцензії на оновлення операційної системи Upgrade за програмами корпоративного ліцензування.
  2. У разі надання в оренду ПК з Microsoft Office, організації необхідно придбати ліцензії Open License для кожного комп'ютера на якому будуть використовуватися додатки Microsoft Office.
  3. Додатково до ліцензій, на вказане вище ПЗ (для кожної ліцензії на продукт, що здається в оренду), необхідно придбати відповідні ліцензії, що дозволяють здавати ПЗ в оренду: Rental Rights.
  4. Організація надає в оренду персональні комп'ютери з програмним забезпеченням без додаткових доплат або звітності по терміну оренди.

Microsoft Rental Rights
Обмеження ліцензій для оренди ПК Rental Rights

Безстрокова ліцензія: ліцензія Rental Rights закріплюється за певним комп'ютером на постійній основі та не може бути перенесена на інший ПК. При придбанні ПК для заміни, необхідно придбати нові ліцензії Rental Rights для встановлених на ньому продуктів.

Віддалений доступ: використання через мережу або віддалений доступ до програмного забезпечення не дозволено.

Додаткові пристрої: використання додаткової копії ПЗ на переносному комп'ютері або на мережевому пристрої не дозволяється.

Віртуальні машини: програмне забезпечення не може бути використане у віртуальній апаратній системі (або системі, емульованого іншим способом). Іншими словами, не дозволяється створювати та здавати в оренду віртуальні машини.

Програма підтримки Software Assurance: замовник, який здає ПК в оренду не може придбати Software Assurance. Кінцевий користувач програмного забезпечення на орендованому ПК може придбати ліцензії на оновлення Upgrade з Software Assurance (U & SA) для операційної системи Windows та ліцензії з Software Assurance (L & SA) для Microsoft Office.

Дозволяється використання попередньої версії програмного забезпечення, за умови, що таке право надається ліцензійною угодою для відповідного продукту. Для підтвердження легальності, організаціям необхідно надати документи, що підтверджують наявність ліцензій на продукти та ліцензій Rental Rights.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA