Mobile SMARTS ПЗ для ТЗД

Mobile SMARTS

Mobile SMARTS — програмне забезпечення для термінала збору даних.

Mobile SMARTS

Драйвер на основі Mobile SMARTS — це повний комплект готового до використання, інтегрованого програмного забезпечення, яке дозволяє використовувати ТЗД з операційною системою Windows для інвентаризації, приймання, відвантаження штрих кодованого товару та багатьох інших операцій.

Драйвер на основі Mobile SMARTS

Драйвер від Клеверенс не просто дозволяє під'єднати ТЗД до «1С: Підприємства», він перетворює його в ефективний інструмент автоматизації бізнесу.

Mobile SMARTS

Драйвер на основі Mobile SMARTS

Mobile SMARTS

Mobile SMARTS має кілька версій, починаючи від найпростіших основних операцій, та закінчуючи більш розширеним професійним функціоналом.

У постачання входить засіб розробки мобільних додатків Mobile SMARTS, який дозволяє візуально накидати для термінала схему роботи практично будь-якої складності без необхідності реального програмування, написання скриптів або чогось у цьому роді. Найбільш популярні функції вже оформлені у готові блоки, які залишається тільки вставити у потрібне місце та налаштувати належним чином.

Змінні блоки: тексти у вікнах на терміналі; різні перевірки та питання користувачеві; реакції на неправильне введення, попередження; нові колонки у документі.

Драйвер PRO Wi-Fi терміналу збору даних

ТЗД прискорить операції зі штрих кодованими об'єктами, але тільки з використанням спеціального програмного забезпечення. Компанія Клеверенс пропонує цілу лінійку рішень — програми для автоматизації.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA