Microsoft Windows Server 2008 R2 скачати

Windows Server 2008 R2

На тему піратства, про переслідування порушників авторських прав уже багато написано і розказано. Спробуємо подивитися на це питання з іншого боку. З точки зору самого користувача або бізнесу.

Молодий талановитий системний адміністратор хоче надати допомогу підприємству та особисто директору - набирає в пошуковику «windows server 2008 r2 скачати» або «windows server 2008 r2 скачати торрент». І що відбувається в мозку такого співробітника в цей момент? Правильно, з'являється дуже шкідлива і, можна сказати, навіть небезпечна думка - програмне забезпечення повинно бути безкоштовним, ПЗ можна скачувати і встановлювати, не звертаючи увагу на ліцензії та права правовласників. Системний адміністратор, як фахівець, виявляється не у справ. Причому, саме він якраз і розуміє, що робить перший крок до крадіжки: в наші дні можна полегшити собі життя, скачати «Windows Server 2008 R2», встановити, налаштувати і отримати за це заробітну плату. Але давайте тепер розберемося: чи веде цей крок до процвітання і успіху бізнесу і чи потрібен на підприємстві власний злодій? Професіонал ніколи не дозволить собі скотитися до рівня шахрая! Якщо програмний продукт дійсно необхідний підприємству, то справжній профі знайде законний і легальний спосіб придбати програмне забезпечення за невеликі гроші.

Який вплив на власника і директора надає пошуковий запит «windows server 2008 скачати»? Руйнівний! Підприємство втрачає позиції на ринку своєї продукції, співробітники приходять на роботу з єдиним бажанням дожити до кінця трудового дня, безпека бізнесу опускається нижче плінтуса. Замість того, щоб задуматися і заробити гроші на придбання програмних продуктів, якщо вони дійсно потрібні, і системний адміністратор або IT-директор наполягає на їх закупівлі, підприємство в цілому і, зокрема співробітники, встають на шлях злодійства, який аж ніяк не приведе їх до успіху і процвітанню. Про які вже перспективи можна говорити?!

Конкуренти. Так, вони завжди існують. Конкуренцію ніхто не скасовував, і вона завжди буде викликати бурю негативу будь-якого підприємця. Що отримує власник підприємства, системний адміністратор якого починає комп'ютеризацію підприємства з пошукового запиту «windows server 2008 скачати»? Бомбу! Причому уповільненої дії. І вона обов'язково вибухне. Досить заяви, що десь, хтось, колись... Потім слідує перевірка, вилучення серверів і кримінальна справу. Безумовно, всі ці проблеми вирішувані тим або іншим способом. Але при цьому витрачається найголовніший і не поновлюваний ресурс - час! Дорогоцінний час власника і директора. Крім того, з'являється ризик зупинки виробництва. А для підприємства немає випуску продукції - немає прибутку. Це як раз і є золотим шансом для конкурентів: у суперника немає грошей і часу. Чи необхідна економія на програмному забезпеченні такою ціною?!

Програми - це така ж продукція, як газ, нафта, електроенергія, автомобілі, верстати та ін. Бізнес, в основу якого закладається злодійство й обман, завжди приречений. Він буде розширюватися і успішно розвиватися, якщо буде створений, спираючись на виробництво, випуск потрібного споживачам продукту. Але чи буде гарною продукція, при виробництві якої щось було вкрадено?! Чому б не замінити шкідливі ідеї на дійсно корисні,  такі, що творять і розвивають. Замість «скачати безкоштовно» подумати - як купити? І випуском якої продукції зайнятися, щоб заробити гроші?

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA