AHD відеоспостереження

AHD — нова технологія, яка об'єднує гідності аналогових систем та систем IP. Системи IP зробили революцію у якості зображення у системах відеоспостереження, але заміна наявного аналогового обладнання на відповідне мережеве обладнання клопітно та дорого, через необхідність заміни кабельної інфраструктури.

Мегапіксельне зображення в аналоговому відеоспостереженні. Трансмісія зображення у високій якості HD та Full HD за допомогою коаксіального кабелю. Камери AHD генерують сигнал відео у високій роздільній здатності HD (1 MPX) та Full HD (2 MPX).

Перегляд у реальному часі. У камерах AHD Novus сигнал відео без компресії, тому відео не має затримки.

Відстань трансмісії при використанні коаксіального кабелю до 500 м у роздільній здатності 1 MPX.

Трансмісія сигналу по витій парі. Для трансмісії сигналу з пристрою AHD у роздільній здатності 1 MPX можна використовувати такі ж пасивні передавачі та приймачі, які використовувалися в аналогових системах.

Інсталяція. Побудова — аналогічно аналоговим системам. Не потрібно додаткових знань про мережеві технології IT. В одній інсталяції можуть працювати аналогові камери та камери AHD, реєстратори AHD.

AHD

Модернізація аналогової системи. Можна використовувати наявні кабелі (коаксіальні RG 59, RG 6) для заміни аналогових пристроїв на подібні, у технології AHD.

AHD

Зберігаються також наявні кабельні з'єднання UTP. Замінюється тільки обладнання.

Ціна AHD наближена до цін аналогового обладнання. Технологія AHD — обладнання, яке дозволяє одержати високу якість зображення.

AHD

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA