Відеоспостереження HDTVI

Новий стандарт у системах відеоспостереження HDTVI (High Definition Transport Video Interface — транспортний інтерфейс для відео високої чіткості). Авторське право на даний стандарт належить компанії «Hikvision».

HDTVI відкритий стандарт та його використовують у своїх рішеннях безліч кампаній. Основна відмінність нового стандарту полягає у зміненій технології формування та передачі відеосигналу, стандарт передбачає повне розділення сигналу яскравості та кольорових сигналів, що дозволяє уникнути накопичення перешкод для отримання більш чіткого зображення. У HDTVI реалізований проприетарний (відкритий стандарт, але правовласник залишає за собою монополію на його використання, копіювання та модифікацію) алгоритм попередньої обробки немодульованого відеосигналу з подальшим застосуванням квадратурної амплітудної модуляції для передавання по лінії зв'язку — звичайному коаксіальному кабелю з хвильовим опором 75 Ом.

Схема роботи стандарту HDTVI

У стандарт також закладена функція двостороннього передавання керуючих сигналів (PTZ) для поворотних камер, а також аудіосигналу по одному кабелю.

Приклад використовуваного кабелю для HDTV

Використання одного кабелю для відео, аудіо та керуючого сигналу дозволяє істотно знизити витрати на кабель і монтажні роботи. Відстань передачі сигналу без підсилювача досягає п'ятисот метрів.

Дальность связи до 500 метров.

Стандарт HDTVI забезпечує зображення з роздільною здатністю 1080P (1920х1080 пікселів) і передачу сигналу без затримок і пропускання кадрів на відстані до п'ятисот метрів по звичайному коаксіальному кабелю.

Системи відеоспостереження, зібрані з використанням обладнання HDTVI — це якісно новий рівень у порівнянні зі старими системами відеоспостереження.

Обладнання HDTVI за вартістю трохи дорожче аналогових систем попереднього покоління, але якість зображення та функціональність обладнання набагато вище. За якістю зображення обладнання HDTVI може конкурувати зі стандартом SDI, але менш чутливе до якості кабелю та значно перевершує обладнання SDI по дальності зв'язку. У ціновому відношенні обладнання HDTVI набагато дешевше обладнання SDI. При модернізації наявної системи відеоспостереження на аналогових камерах можна залишити стару проводку, що також дозволить знизити витрати на монтажні роботи. Більшість сучасних відеореєстраторів дозволяють збирати так звані гібридні схеми, в яких до одного реєстратора можна під'єднати аналогові, HDTVI та IP відеокамери.

HDTVI техніка представлена у розділах відеореєстратори та відеокамери.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA