Відеоспостереження у реальному часі SDI

Для вирішення низки завдань і поліпшення якості роботи служб охорони і моніторингу технологічних процесів, а також там, де потрібно відеоспостереження високої чіткості, широко використовується технологія передачі відеосигналу SDI.

Serial Digital Interface (SDI) — цифровий стандартизований відеоінтерфейс.

Обладнання, яке працює у стандарті SDI, відноситься до професійного класу. Характеризується високими показника за якістю переданого зображення, якісним виготовленням самого обладнання і всіх компонентів, використовуваних у системах відеоспостереження SDI. Камери, корпуса, об'єктиви, реєстратори, що випускаються у цьому стандарті, відповідають найвищим вимоги щодо якості. Обладнання у кілька разів дорожче аналогових систем, але для вимогливого замовника або там, де це дійсно необхідно — конкурентів у цього стандарту немає.

Сучасні реалізації SDI підтримують всі роздільні здатності: від телебачення високої чіткості (720P, 1080P) до надвисокої (2K, 4K, 8K). Вже випускається обладнання, яке працює у наступних реалізаціях: SDI, 6G-SDI, 12G-SDI. Поки ці стандарти використовуються в основному у телебаченні, але використовувати їх у відеоспостереженні ніхто не забороняв. Постійне зниження цін на обладнання лише підштовхує використовувати стандарти телебачення високої чіткості у системах відеоспостереження.

Порівняння роздільної здатності відеосигналу

Основні переваги SDI — це цифровий стандарт з усіма його перевагами. Для передавання сигналу можуть використовуватися різні кабелі: звита пара, коаксіал, оптоволокно, використовуючи перехідники та конвертери. До слова, SDI — єдиний стандарт, для якого є оптоволоконні передавачі, які використовують свій формат передачі сигналу без затримок сигналу, тобто без використання IP протоколів. Відстань передаваємого сигналу може обчислюватись десятками кілометрів.

Відеоспостереження у реальному часі SDI

Для передавання сигналу на великі відстані, для того щоб заощадити на прокладанні оптичних ліній, можуть бути використані оптичні розгалужувачі, що дозволить передавати SDI у тому ж кабелі, що й IP, бо SDI передається на інший довжині хвилі. Подібним методом можуть бути скомутовані лінії типу точка-точка (камера-реєстратор) у масштабах міста або країни.

Оптичний подільник

На нашому сайті обладнання стандарту SDI ви знайдете у розділах реєстратори й відеокамери. SDI обладнання можна використовувати й у невеликих проектах. Для цього підійде реєстратор Gazer NF344rh і камера під змінний об'єктив Gazer СF104. Потрібний об'єктив можна підібрати у розділі «об'єктиви для відеокамер».

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA