Відеоспостереження стандарту HDCVI

Dahua Technology пропонує системи відеоспостереження у власному стандарті під назвою HDCVI (композитний відеоінтерфейс високої роздільної здатності). Стандарт підтримує роздільну здатність високої чіткості з прогресивним розгорненням 720P і 1080P.

HDCVI

Також система відеоспостереження HDCVI для отримання максимально чіткого і якісного відеозображення оснащена додатковою функцією автоматичної корекції сигналу і поділом потоків кольоровості і яскравості відеозображення, що дозволяє уникнути спотворень композитного відеосигналу CVBS при передачі на далеких відстанях.

HDCVI

Крім цього, у ключові особливості входить можливість передачі трьох сигналів: відео, аудіо, а також двосторонній сигнал керування PTZ для керованих камер по одному кабелю. Для підключення камер використовується звичайний коаксіальний кабель. Діяльність переданого сигналу може доходити до 500 м при роздільній здатності 1080P і 700 м при роздільній здатності 720P, без використання повторювачів або підсилювачів сигналу. При модернізації старої системи відеоспостереження можна залишити старий кабель. Зображення з камер передається у реальному часі без пропускання кадрів. Обладнання у стандарті HDCVI позиціонується як середньоцінове і постачається тільки самою Dahua Technology, тому що даний стандарт не відноситься до так званих відкритих стандартів, як наприклад AHD, обладнання яке виробляється багатьма компаніями.

Актуальною HDCVI система буде і для масштабних об'єктів (заводи, промислові підприємства, елеватори, логістичні комплекси та ін.), на яких одним з основних факторів є — висока чіткість зображення і велика відстань від камери до відеореєстратора.

Порівнювати даний стандарт з SDI не зовсім коректно, оскільки SDI — цифровий формат, де відео передається у потокових каналах у Гбіт/с. HDCVI у цьому сенсі має аналогову природу, за аналогією зі стандартами AHD і HDTVI. Має подібні характеристики з цими стандартами, але обладнання HDCVI на сьогодні виробляє тільки компанія Dahua. Вибір тут в якомусь сенсі обмежений, у конкурентних же стандартах AHD і HDTVI випускається обладнання багатьма компаніями різних за якістю і ціною: від економ до преміум рішень, а відкритість стандарту забезпечує сумісність обладнання різних виробників.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA