Зовнішнє відеоспостереження

Для зовнішнього відеоспостереження на відкритому просторі застосовуються камери зовнішнього відеоспостереження. Даний клас обладнання має підвищену захищеність корпусу від температурних впливів, а також пило- та вологозахист. Ступінь пило-, вологозахисту визначається параметром IP. IP Rating — стандарт за яким тестується та виготовляється обладнання з відповідними параметрами захисту від пилу та вологи.

Зовнішнє відеоспостереження

Значення IP66 передбачає повний захист відеокамери від попадання пилу та водяних бризок, IP67 — повний захист від пилу та захист від вологи, при короткочасному зануренні у воду на глибину 1 м.

Одна з відеокамер для зовнішнього відеоспостереження — DS-2CD2012-I.

Зовнішнє відеоспостереження

Більшість зовнішніх камер відеоспостереження обладнані інфрачервоним підсвічуванням, що дозволяє камері бачити у темряві, також можуть бути додатково встановлені інфрачервоні прожектори, що дозволяють поліпшити огляд у нічний час.

Зовнішнє відеоспостереження

Для зовнішнього спостереження великих територій застосовуються керовані (PTZ) камери. Вони дозволяють забезпечити круговий огляд по горизонталі та 180° по вертикалі, також обладнані оптичним зумом.

PTZ камера

Такі камери керуються через меню реєстратора або клієнтське ПЗ на комп'ютері або смартфоні, також для керування великою кількістю поворотних камер використовують спеціалізований пульт. Пульт обладнаний джойстиком і кнопковою панеллю для вибору камери та керування зумом, підключається до камери за допомогою порту RS-485.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA