Аналогові системи відеоспостереження

Компанія «Восток» пропонує відеоспостереження різних стандартів. Одним із потрібних досі, незважаючи на безліч більш сучасних, є аналогове відеоспостереження. Аналогові системи відеоспостереження працюють у телевізійному стандарті PAL (англ. Phase Alternating Line — порядкова зміна фази) — система аналогового кольорового телебачення, розроблена інженером німецької компанії «Telefunken» Вальтером Брухом і прийнята в якості стандарту телевізійного мовлення в 1966 році у Німеччині, Великобританії та ряді інших країн Західної Європи.

У даний час система PAL є найпоширенішою у світі. Система PAL у більшості випадків використовується у поєднанні з європейським стандартом розкладання 576i. Стандарт 576i, 625/50 — це стандарт розкладання, який прийнятий для аналогового і цифрового телебачення стандартної чіткості SDTV у Росії, Європі, Австралії, частини країн Азії, Африки та Південної Америки. При повному числі рядків, рівному 625, у побудові зображення беруть участь тільки 576, тому у цифровому телебаченні цей стандарт позначається 576i. Буква «i» означає черезрядкове розгорнення, яке передає 25 цілих кадрів у 50 полях за секунду.

Під аналоговим відеоспостереженням маються увазі старі камери, які працювали з роздільною здатністю CIF (360x240 співвідношення сторін 4:3), що за кількістю рядків навіть менше, ніж було закладено у стандарт PAL. Камери з роздільною здатністю CIF сьогодні практично не продаються.

Якість CIF

Повноцінна реалізація у 576 рядків була реалізована у стандарті D1 (576x720 співвідношення сторін 4:3), але поширення широкоформатних моніторів і поява нових матриць стимулювало появу нових форматів у аналоговому відеоспостереженні. Більшість сучасних аналогових камер працюють у стандарті 960H, роздільна здатність 576х960 і співвідношення сторін 16х10. Камери у цьому стандарті мають широку площу огляду у порівнянні з D1. Зображення не спотворюється на широкоформатних моніторах.

Роздільна здатність відеокамер

Попри низькі показники характеристик аналогових систем відеоспостереження, вони як і раніше повсюдно застосовуються у невеликих системах при спостереженні у приватному секторі, невеликих магазинах, кіосках і скрізь, де пріоритетом є низька вартість обладнання. Купити аналогові камери можна у розділі — відеокамери аналогові, AHD, HDTVI, SDI.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA