Розпізнавання автомобільних номерів

Розпізнавання автомобільних номерів... це дуже частий запит від виробничих і переробних підприємств.

Висвітлювати результати роботи системи розпізнавання номерів на дорогах загального користування у рамках цієї статті ми не будемо. Результати загалом то видні та доступні всім охочим — ми не стали їздити по дорогах ні безпечніше, ні швидше.

Наша компанія займається автоматизацією обліку та моніторингу на підприємствах малого та середнього бізнесу. До нас досить часто звертаються із завданням встановити систему відеоспостереження на автомобільних вагових і, у першу чергу, систему розпізнавання автомобільних номерів. Після докладного розгляду ситуації, з'ясовуються «справжні» цілі та завдання такого запиту — виключити людський фактор при проведенні облікових операцій — зважування автомобіля та оформлення товарно-транспортних накладних.

Система для автоматичного визначення і розпізнавання автомобільних номерів може бути побудована на базі програмно-апаратного комплексу «Інтелект» або «Трассир».

Система для автоматичного визначення та розпізнавання автомобільних номерів може бути побудована на базі програмно-апаратного комплексу «Інтелект». Для визначення державного номера автомобіля до системи Інтелект купуються додаткові програмні модулі:

В системі Трассир подібна схема ліцензування. Є модулі з розпізнаванням авто номерів до 30 км/годину та модулі до 200 км/годину. Ліцензії на 1, 2, 3, 4 канали розпізнавання. Після 4-х діє єдина ціна на кожний наступний канал розпізнавання номера — AutoTRASSIR LPR-x-30.

Вся система може вводиться в експлуатацію поетапно — це дуже великий плюс для продуктів компанії ITV і DSSL.

Після того, як персонал освоїть початкові навички роботи з цією системою, можна здобувати додаткові модулі: визначення та розпізнавання автомобільних номерів, модуль контролю телеметрії, ваговий або розрахунково-касовий модуль (POS-модуль).

Інтелектуальна система відеоспостереження може управляти різними виконавчими пристроями, причому управління може відбуватися автоматично на основі команд, які видаються на основі яких-небудь подій попередньо запрограмованими логічними модулями системи. Всі події, команди та дії можна архівувати. Вибірку і перегляд подій можна гнучко програмувати.

Система розпізнавання номерів автомобілів може застосовуватися як окрема автономна система або бути частиною загального інтегрованого комплексу безпеки, забезпечуючи контроль транспортних прохідних, контроль і документування результатів зважування автомобілів, управління технологічними процесами або цілими ланцюжками технологічних процесів на різних підприємствах.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA