Digital Video Recorder

DVR — Digital Video Recorder (англ.) — цифровий відеореєстратор

Під терміном «цифровий відеореєстратор» або DVR («де»-«ве»-«ер») частіше розуміємо пристрій початкового рівня, призначений для запису, зберігання та відтворення відеоінформації у цифровому вигляді, який вміщається у спеціалізований корпус. При цьому, відеосервер, зібраний на базі комп’ютера (ПК або серверної платформи), за своєю суттю також є DVR.

Різновиди DVR поділяються на підгрупи

У 90% запитів під DVR мається на увазі — цифровий відеореєстратор для аналогових камер початкового рівня — це недорогі, надійні, прості у використанні пристрої. Відеореєстратори початкового рівня відмінно підходять для організації охоронного відеоспостереження, періодичному перегляді, вивченні та аналізі будь-яких подій. Якщо іноді потрібно що-небудь переглянути, то у цьому випадку застосування DVR буде виправдано. Система, котра побудована на базі такого пристрою, буде простою, надійною та найголовніше — недорогою.

Попри «початковий» рівень DVR має увесь необхідний для відеоспостереження функціональний набір, а також усі необхідні комунікації: аудіовхід, виходи VGA, USB 2.0, підключення до комп’ютерної мережі. У багатьох моделях початкового рівня реалізована можливість підключення 3G модему та перегляду відео або архіву через Інтернет.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA