Відеоспостереження для стадіону

Відеоспостереження для стадіону

Відеосистема стадіону необхідна для того, щоб спостерігати за поведінкою вболівальників, контролювати діяльність груп чи натовпу, координувати дії персоналу та охорони, запобігати потенційні проблеми, перш, ніж вони стануть справді дуже великими проблемами.

Як основи системи відеоспостереження для стадіону ми пропонуємо розглянути три різні платформи:

  1. Система відеоспостереження Інтелект.
  2. Система відеоспостереження Патріот.
  3. Trassir.

Інтелект — дозволяє максимально автоматизувати облік, контроль і безпеку. Починаючи від контролю продажу квитків і до виявлення, а також ідентифікації футбольних хуліганів.

Патріот — просто та ефективно. Патріот — це дуже проста система відеоспостереження та безпеки. Відносно дешева. У Патріота є особливість — швидкий пошук та вибірка подій по зміні у кадрі.

Ці системи відеоспостереження можна легко нарощувати та масштабувати.

Інтелект — функціонально, гнучко та дуже ефективно. Інтелект же — це ціла платформа безпеки, дозволяє підключати додаткові модулі та можливості. Ця система дозволяє підключати та контролювати касові місця — будуть фіксуватися всі продажі квитків, також можна фіксувати кому та які квитки продавалися — таким чином можна виявляти квиткових спекулянтів або несумлінних касирів. Для друкування квитків зазвичай використовують принтери етикеток, дані про продажі можна отримувати з системи обліку.

При вхідному контролі, для перевірки квитків можна використовувати термінали збору даних — відеоінформація та дані сканування будуть надходити в Інтелект. Таким чином можна контролювати футбольних уболівальників, а також роботу співробітників стадіону та охорони. Для виявлення небажаних осіб можна використовувати модуль розпізнавання осіб — при проходженні людиною через турнікет буде видаватися тривожний сигнал, що дозволить службі безпеки вжити заходів з обмеження дій небажаної особи. На стадіоні можна застосовувати як стаціонарні, так і керовані відеокамери. Зображення з усіх відеокамер можна звести в єдиний інформаційний центр або побудувати розподілену мережу відеореєстраторів, які об'єднуються мультиклієнтом.

Кількість камер підбирається виходячи із завдань — контроль трибун, вхід у сектор, вхід на стадіон, каса, територія автостоянки, територія біля стадіону, готель. Доступ до даних гнучко налаштовується — одні дані можуть надходити адміністрації, окремі камери контролюватися службою безпеки або навіть передавати на контроль у поліцію. Крім цього, додатково можна організувати передачу даних та доступ до відеоданих і відеозапису для «зовнішніх» структур безпеки — міської поліції, приватним службам охорони. Доступ та права суворо розмежовуються для різних користувачів і служб.

Відеоспостереження для стадіону — це у першу чергу правдива та оперативна інформація про те що, як та яким чином відбувається. Це безпека. Аналіз, виправлення та запобігання ситуацій. У вболівальника бажання сходити на стадіон має бути завжди. Це бажання, має підкріплюватися турботою, безпекою та комфортом. Інтелектуальні системи відеоспостереження та безпеки, зокрема «Інтелект», дозволяють інтегрувати відеоспостереження, системи пропуску (турнікети, коридори, рамки, термінали) в єдиний інформаційний комплекс — що дозволяє службі безпеки діяти швидко, ввічливо та ефективно. Адже безпека, хоча і важливий фактор, але для вболівальників важлива грань між безпекою та можливістю комфортно тпа швидко потрапити на стадіон.

Надсилайте запити! Ми надамо ефективні рішення!

Задати питання

Дивіться також

Товари

Вызов консультанта