Відеоспостереження для стадіону

Відеоспостереження для стадіону

Відеосистема стадіону необхідна для того, щоб спостерігати за поведінкою вболівальників, контролювати діяльність груп чи натовпу, координувати дії персоналу та охорони, запобігати потенційні проблеми, перш, ніж вони стануть справді дуже великими проблемами.

Як основи системи відеоспостереження для стадіону ми пропонуємо розглянути різні платформи:

  1. Система відеоспостереження Інтелект
  2. Trassir

Ці системи відеоспостереження можна легко нарощувати та масштабувати.

Інтелект — дозволяє максимально автоматизувати облік, контроль та безпеку. Починаючи від контролю продажу квитків та до виявлення, а також ідентифікації футбольних хуліганів.

Інтелект — функціонально, гнучко та дуже ефективно. Інтелект же — це ціла платформа безпеки, дозволяє підключати додаткові модулі та можливості. Ця система дозволяє підключати та контролювати касові місця — будуть фіксуватися всі продажі квитків, також можна фіксувати кому та які квитки продавалися — таким чином можна виявляти квиткових спекулянтів або несумлінних касирів. Для друкування квитків зазвичай використовують принтери етикеток, дані про продажі можна отримувати з системи обліку.

При вхідному контролі, для перевірки квитків можна використовувати термінали збору даних — відеоінформація та дані сканування будуть надходити в Інтелект. Таким чином можна контролювати футбольних уболівальників, а також роботу співробітників стадіону та охорони. Для виявлення небажаних осіб можна використовувати модуль розпізнавання осіб — при проходженні людиною через турнікет буде видаватися тривожний сигнал, що дозволить службі безпеки вжити заходів з обмеження дій небажаної особи. На стадіоні можна застосовувати як стаціонарні, так і керовані відеокамери. Зображення з усіх відеокамер можна звести в єдиний інформаційний центр або побудувати розподілену мережу відеореєстраторів, які об'єднуються мультиклієнтом.

Кількість камер підбирається виходячи із завдань — контроль трибун, вхід у сектор, вхід на стадіон, каса, територія автостоянки, територія біля стадіону, готель. Доступ до даних гнучко налаштовується — одні дані можуть надходити адміністрації, окремі камери контролюватися службою безпеки або навіть передавати на контроль у поліцію. Крім цього, додатково можна організувати передачу даних та доступ до відеоданих та відеозапису для «зовнішніх» структур безпеки — міської поліції, приватним службам охорони. Доступ та права суворо розмежовуються для різних користувачів та служб.

Відеоспостереження для стадіону — це у першу чергу правдива та оперативна інформація про те що, як та яким чином відбувається. Це безпека. Аналіз, виправлення та запобігання ситуацій. У вболівальника бажання сходити на стадіон має бути завжди. Це бажання, має підкріплюватися турботою, безпекою та комфортом. Інтелектуальні системи відеоспостереження та безпеки, зокрема «Інтелект», дозволяють інтегрувати відеоспостереження, системи пропуску (турнікети, коридори, рамки, термінали) в єдиний інформаційний комплекс — що дозволяє службі безпеки діяти швидко, ввічливо та ефективно. Адже безпека, хоча й важливий фактор, але для вболівальників важлива грань між безпекою та можливістю комфортно та швидко потрапити на стадіон.

TRASSIR ActiveDome

Відеоспостереження на великих площах — TRASSIR ActiveDome. Там, де треба контролювати великі площі й одночасно стежити, хто ходить, їздить або що робить. Система Trassir дозволяє вести контроль за великою територією. PTZ-відеокамери записують тих, що рухаються по цій території (люди, тварини та авто). 36-кратне оптичне наближення дає побачити в деталях рухомі об'єкти: зафіксувати обличчя людей, номери машин та навіть хто був за кермом. Все побачене камерами записується в архів, завжди можна знайти та переглянути потрібну запис.

Надсилайте запити й ми надамо ефективні рішення!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA