Відеоспостереження високої роздільної здатності

Під високою роздільною здатністю маємо на увазі роздільну здатність 720P, 1080P та вище.

А для чого ж необхідно високу роздільну здатність при відеоспостереженні? «Звичайної вистачить» — часто кажуть покупці, купуючи систему відеоспостереження перший раз.

На ділі ж, у разі будь-яких подій на об'єкті, що охороняється, може виявитися така ситуація, що видно порушника, а точніше тільки його силует. При маленькій роздільній здатності неможливо розгледіти обличчя для впізнання або транспортний засіб та його номер. Відео з камер спостереження допомагає розшукувати зловмисників. У більшості подібних випадків відеоспостереження високої чіткості вирішило б подібну проблему.

Сьогодні є кілька аналогових AHD, HDTVI, HDCVI та цифрових SDI та IP форматів, що дозволяють отримати картинку з камер відеоспостереження високої роздільної здатності.

Роздільна здатність 720P, 1080P

SDI — телевізійний стандарт, в якому вже сьогодні використовуються камери з роздільною здатністю 1080P. У цьому стандарті є камери 4K. Тільки SDI забезпечує картинку у реальному часі без затримок та пропуску кадрів. Подальший розвиток даного стандарту передбачає підтримку надвисокої роздільної здатності аж до 8K.

IP камери сьогодні працюють у різній роздільній здатності. Найбільш поширені камери з роздільною здатністю 720P та 1080P. Також можна зустріти камери з роздільною здатністю 2K. Основний недолік IP камер — це затримки та пропуски кадрів.

Купити камеру відеоспостереження IP

HDTVI та HDCVI — аналогові формати, які працюють з роздільною здатністю 720P та 1080P. Більша роздільна здатність ніж 1080P не підтримуються. У такому форматі зображення з камер передається без затримок, але більшість реєстраторів пише архів зі зменшеною частотою кадрів вдвічі. Дані формати відносяться до середнього технічного та цінового рівня.

Купити камеру відеоспостереження HDTVI

AHD — ще один аналоговий формат, який працює з роздільною здатністю 720P та 960P. Надалі заявлено розвиток до 1080P. Даний формат відноситься до недорогого та бюджетного класу.

Купити камеру відеоспостереження AHD

На чому ж зупинити свій вибір? Скажімо так, якщо у вас дуже скромний бюджет, тоді можна зупинити свій вибір на AHD обладнанні. Якщо ви готові витратити грошей на 15-20% більше, тоді є сенс зупинити свій вибір на HDTVI відеообладнанні. Для великих проектів та великих об'єктів найбільш оптимальним буде вибір обладнання SDI або IP.

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA