Відеоспостереження високої роздільної здатності

Під високою роздільною здатністю маємо на увазі роздільну здатність 720P, 1080P та вище.

А для чого ж необхідно високу роздільну здатність при відеоспостереженні? «Звичайної вистачить» — часто кажуть покупці, купуючи систему відеоспостереження перший раз.

На ділі ж, у разі будь-яких подій на об'єкті, що охороняється, може виявитися така ситуація, що видно порушника, а точніше тільки його силует. При маленькій роздільній здатності неможливо розгледіти обличчя для впізнання або транспортний засіб та його номер. Відео з камер спостереження допомагає розшукувати зловмисників. У більшості подібних випадків відеоспостереження високої чіткості вирішило б подібну проблему.

Сьогодні є кілька аналогових AHD, HDTVI, HDCVI та цифрових SDI та IP форматів, що дозволяють отримати картинку з камер відеоспостереження високої роздільної здатності.

Роздільна здатність 720P, 1080P

SDI — телевізійний стандарт, в якому вже сьогодні використовуються камери з роздільною здатністю 1080P. У цьому стандарті є камери 4K. Тільки SDI забезпечує картинку у реальному часі без затримок та пропуску кадрів. Подальший розвиток даного стандарту передбачає підтримку надвисокої роздільної здатності аж до 8K.

IP камери сьогодні працюють у різній роздільній здатності. Найбільш поширені камери з роздільною здатністю 720P та 1080P. Також можна зустріти камери з роздільною здатністю 2K. Основний недолік IP камер — це затримки та пропуски кадрів.

Купити камеру відеоспостереження IP

HDTVI та HDCVI — аналогові формати, які працюють з роздільною здатністю 720P та 1080P. Більша роздільна здатність ніж 1080P не підтримуються. У такому форматі зображення з камер передається без затримок, але більшість реєстраторів пише архів зі зменшеною частотою кадрів вдвічі. Дані формати відносяться до середнього технічного та цінового рівня.

Купити камеру відеоспостереження HDTVI

AHD — ще один аналоговий формат, який працює з роздільною здатністю 720P та 960P. Надалі заявлено розвиток до 1080P. Даний формат відноситься до недорогого та бюджетного класу.

Купити камеру відеоспостереження AHD

На чому ж зупинити свій вибір? Скажімо так, якщо у вас дуже скромний бюджет, тоді можна зупинити свій вибір на AHD обладнанні. Якщо ви готові витратити грошей на 15-20% більше, тоді є сенс зупинити свій вибір на HDTVI відеообладнанні. Для великих проектів та великих об'єктів найбільш оптимальним буде вибір обладнання SDI або IP.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA