Безкорпусні відеокамери

Безкорпусні відеокамери завжди користувалися заслуженою популярністю в інсталяторів і замовників. Залежно від цілей і завдань підбирається відповідна відеокамера та корпус.

Дані камери бувають двох типів: кольорові та чорно-білі. Кольорові камери відеоспостереження мають режим день-ніч, що дозволяє більш чітко розпізнавати предмети при недостатньому освітленні або у нічний час. Завдяки своїй мініатюрності її можна вмонтувати у будь-які предмети інтер'єру території, що охороняються, у різні корпуси — як внутрішні, так і вуличні. Стандартна модель зазвичай монтується у корпус з великим периметром 38х38 мм, є моделі з варіантом монтажних отворів 32х32 мм.

Безкорпусні відеокамери являють собою плату, на якій розташовується об'єктив та інші конструктивні елементи. Але монтувати таку камеру без корпусу можна тільки у добре опалювальних приміщеннях з низьким рівнем вологості.Внаслідок відсутності корпусу такі камери коштують дешевше звичайних.

Відмінною особливістю камер спостереження чорно-білого зображення є поліпшена чутливість, при зниженій освітленості, та поліпшена роздільна здатність. Безкорпусні камери малогабаритні, вони володіють високим ступенем надійності та дають дуже чітке зображення! При необхідності, можуть бути вмонтовані в елементи інтер'єру, стіни, двері та навіть у годинник.

Хочете використовувати всі переваги сучасного відеознімання — замовляйте безкорпусні відеокамери, а також IP-камери та speed dome камери у компанії «Восток» — і ми гарантуємо вам своєчасну доставку та якісний сервіс.

Кольорові відеокамери спостереження дають інформацію про колір об'єкта. У багатьох моделей модульних камер є можливість керування та регулювання параметрів. Для підключення пульта передбачений спеціальний роз'єм.

Об'єктив

Об'єктиви, які використовуються у модульних камерах, діляться на дві категорії, що відрізняються за типом посадкового гнізда: М12 і С/CS. Тип гнізда, який найбільш часто застосовується у цих пристроях — М12. На сьогоднішній момент на ринку представлений величезний вибір об'єктивів, від найпростіших пластмасових до асферичних світлосильних. Безкорпусні відеокамери доповнюють системи спостереження, які встановлюють фахівці нашої компанії «Восток».

Відеокамери мають оптимальне співвідношення трьох величин: висока чутливість, вартість і роздільна здатність. Завдяки високошвидкісному електронному затвору ви будете мати дуже якісне зображення об'єкту навіть у темряві, при місячному сяйві. Супер чутливий елемент дає можливість працювати відеокамері в інфрачервоному режимі, тому, при спеціальному інфрачервоному сяйві, пристрій «бачить» в абсолютній темряві. А цифрова обробка відеосигналу забезпечує та компенсує засвічування фону, тому ми маємо підвищене та контрастне зображення та можливість автоматичного або ручного балансування білого кольору, а це, у свою чергу, позитивно позначається на стабільному кольоровому зображенні.

Висока роздільна здатність камери та її чутливість дають змогу надто точно ідентифікувати деталі об'єкту спостереження, а іноді навіть побачити ті, що майже непомітні на чорно-білому зображенні. У таких камерах відсутні всі ефекти нечіткого суцільного зображення та засвічування кадру, що викликане яскравим джерелом світла або блискучою поверхнею.

Безкорпусні відеокамери компанії «Восток» — оптимальне співвідношення вартість/якість, а це дуже важливо для українських інтеграторів. Також на тестових випробуваннях ці пристрої показали повну якість та відповідність своїм технічним та експлуатаційним характеристикам. Камери компактні, легкі та монтуються дуже швидко, також вони гармонійно вписуються у будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр. Враховуючи всі причини, можна з упевненістю стверджувати, що безкорпусні відеокамери мають підвищений попит серед професіоналів усього світу. Найпростіші об'єктиви не мають ніяких регулювань, а налаштування на різкість здійснюється при встановленні об'єктива у гніздо.

У цих об'єктивах немає ні ручної, а ні автоматичної діафрагми, тому функцію наближення (Zoom) вони не мають. Останнім часом все більшу популярність для використання у модульних камерах набувають вариофокальні об'єктиви, які оснащені автоматичною діафрагмою та мають режим її ручного регулювання. Такі об'єктиви встановлюються на плати, оснащені виходом керування діафрагмою. Стандартний об'єктив, яким комплектуються безкорпусні відеокамери — це F=3,6 мм. При необхідності, його можна замінити на 2,8, 4, 6, 12 мм.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA