Системи відеоспостереження стандарту AHD

Сьогодні ринок відеоспостереження пропонує безліч форматів відеосигналу — HDCVI, HDTVI, SDI та AHD. У кожного формату є свої переваги та недоліки. Часом досить складно визначитися з вибором відносно ціни і якості. Одним з таких рішень є формат AHD. Даний формат забезпечує якісне зображення з роздільною здатністю 720P (1280x720) і передачу відеосигналу по звичайному коаксіальному кабелю до п'ятисот метрів.

Дальність зв`язку по лінії AHD

Технологію AHD розробила компанія «NextChip», яка добре відома на ринку систем відеоспостереження. Продукція цієї компанії застосовується у відеореєстраторах і відеокамерах більшості виробників обладнання для систем відеоспостереження. У технології AHD використовується прогресивна розгортка сигналу та розподіл яскравої та кольорової складових аналогового сигналу. Це дозволяє усувати розмитість і мерехтіння, а також поліпшити передачу кольору.

AHD — це відкритий стандарт, що дозволяє будь-яким виробникам використовувати його у розробках свого обладнання. Покупець обладнання типу AHD може не турбуватися про сумісність техніки різних виробників.

Формат зображення стандарту AHD

Технологія AHD також підтримує передачу по одному кабелю аудіо-, відео- та керуючого сигналу (PTZ) без затримок і втрати якості.

Простота монтажу, налагодження та обслуговування. При модернізації старої системи відеоспостереження зі звичайними аналоговими камерами, можна залишити стару проводку і подовжувати лінію. Дана технологія менш чутлива до якості кабелю і кількості з'єднань.

Реєстратори стандарту AHD підтримують підключення звичайних аналогових відеокамер, що дозволяє збирати так звані гібридні системи відеоспостереження з AHD та аналогових камер. Цю особливість можна використовувати при модернізації вже наявної системи відеоспостереження. При монтажі нової системи дана перевага дозволить знизити вартість проекту шляхом встановлення більш дешевих камер у тих місцях, де немає потреби у камерах з високою роздільною здатністю.

За вартістю AHD обладнання можна порівняти зі стандартним аналоговим, але воно забезпечує більш кращу якість роздільної здатності та дальність передачі сигналу. AHD обладнання для систем відеоспостереження — оптимальний вибір у співвідношенні ціни та якості.

Обладнання AHD на нашому сайті представлено у розділах відеореєстратори та відеокамери.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA