TRASSIR ActiveDome — охорона великих територій

Оптичне збільшення рухомих об'єктів швидкісними поворотними камерами у поєднанні з оглядовими дає еквівалент запису по детектору з камерами до трьохсот Мегапікселів. Комбінуйте декілька оглядових камер для створення панорам, використовуйте кілька поворотних SpeedDome камер для одночасного супроводу декількох об'єктів.

ActiveDome+ не вимагає участі оператора. Система автоматично супроводжує множинні цілі. Що робить Вашу систему відеоспостереження по-справжньому інтелектуальним інструментом.

TRASSIR ActiveDome повністю замінює пульт керування та дозволяє використовувати відеокамери на всі 100%

ActiveDome у ручному режимі прискорює роботу оператора у 20 разів. Просто «клікайте» на потрібне місце зображення або виділяйте рамкою об'єкт — у будь-якому випадку отримаєте результат за долі секунди. За допомогою функції ActiveDome можна моментально наблизити будь-який віддалений об'єкт одним кліком миші.

TRASSIR ActiveDome 

Сфери застосування:

Технологія Trassir ActiveDome дозволяє ефективно працювати з телеметрією.

Технологія Trassir ActiveDome

На фото ми бачимо оглядову камеру, на яку нанесені калібрувальні точки. Видно, що точки виставлені як би в обсязі. Тобто, клік по точці не просто переміщує камеру так, щоб вона дивилася у потрібне місце, але і зуммірує камеру у відповідності з віддаленістю точки. Звичайно, що переміщується поворотна камера. Дане рішення вимагає наявності двох камер: оглядової та поворотної.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA