Ювелірна вага з підключенням до комп’ютера

Ювелірній майстерні та ломбарду для нормального функціонування необхідні електронні ваги. Найчастіше це електронна лабораторна вага.

Ювелірна вага з підключенням до комп’ютера

Головною сферою використання ювелірних (лабораторних) ваг є зважування дорогоцінних металів та каменів. Ювелірна вага повинна володіти підвищеною точністю (два та більше знаків після коми). Вона мусить мати передбачену функцію зважування у каратах, грамах та унціях.

Крім того, для ювелірної ваги важливою є наявність інтерфейсу для зв’язку з ПК, щоб її можна було під'єднати до облікової системи.

Ювелірна вага з підключенням до ком’ютера

Інтерфейс RS 232 у лабораторних вагах дозволяє підключати та передавати дані не тільки для обліку та контролю, але також у систему відеоспостереження. При необхідності, можна зібрати цілий автоматизований комплекс — вага, комп’ютер, сканер штрих-кодів і принтер етикеток.

Друкувати етикетки (цінники або ярлики) зі штрих-кодом і даними про вагу для наступного зчитування не складе особливих труднощів. Реалізувати такий проект автоматизації вам допоможуть фахівці компанії «Восток». Саме вони підберуть все необхідне обладнання та програмне забезпечення, а також нададуть послуги підключення та налаштування обладнання.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA