Безконтактне керування вагами

Безконтактне керування вагами: менше натискань на кнопки!

У продуктовій лінійці компанії OHAUS з’явилися нові лабораторні ваги серії Explorer — високотехнологічний прилад з широким функціоналом, сенсорним дисплеєм та можливістю безконтактного керування. Вони є одними з оптимальних у сегменті лабораторних ваг високого класу. Модельний ряд Explorer відповідає I та II класами точності. Особливості лабораторних ваг цієї серії — інтелектуальне виконання, інтуїтивно зрозуміле для користувача меню та програмне забезпечення, захисний кожух, ІЧ-сенсори, «розумне калібрування». Крім того, у них передбачено безліч найрізноманітніших режимів зважування (від динамічного зважування до визначення щільності та створення формул).

OHAUS Explorer

Ваги OHAUS Explorer EX 1103 та OHAUS Explorer EX 224 оснащені сенсорними інфрачервоними датчиками. Оператор може запрограмувати автоматичне виконання операцій зважування: наприклад, якщо провести рукою у зоні дії лівого сенсора, то на вагах покажеться процес тарування, у зоні правого — буде надрукований результат зважування.

Бездротове керування вагами

По два сенсори на дисплеї та збоку на корпусі ваг дозволяють привласнювати різне призначення найпопулярнішим операціям: обнуленню, таруванню, калібруванню, передачі даних на друк та ін. ІЧ-сенсори можна безпроблемно використовувати, коли зважуються отруйні, брудні, агресивні субстанції: по-перше, прискорюється процес зважування, по-друге, таким чином можна уникнути забруднення.

Так званий режим «вільні руки» сприяє підвищенню ефективності зважування, усунення можливості перенесення залишку зразка на ваги. Крім того, що вагами OHAUS EX 1103 та EX 224 дуже просто керувати, вони ще мають багато додаткових переваг.

Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення SmarText 2.0 — це просте у процесі використання графічне ПЗ OHAUS, відмінними особливостями якого є наступні:

5,7 дюймовий кольоровий сенсорний дисплей VGA

Кольоровий VGA дисплей з піктограмами, що полегшують навігацію по меню.

Бібліотечна функція для зберігання та виклику індивідуально налаштованих додатків.

Вбудований двонаправлений порт RS232

Наявність порту даних RS-232 дозволяє використовувати ваги разом з уже наявним ПЗ для збору даних.

Звукове та візуальне підтвердження натиснення клавіш, а також індикація контрольного зважування.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA