Зважування та облік рідин

Для зважування та обліку рідин використовується ваговий рідинний бункер. Ваговий бункер також може бути дозатором. Дози та режим дозування програмуються при встановленні та налаштуванні вагового дозатора. Ваговий бункер встановлюється на тензометричні датчики та калібрується перед здачею в експлуатацію.

Зважування та облік рідин

Залежно від конструкції, бункер встановлюється на три або чотири опорні ноги.

Зважування та облік рідин

Сам бункер може бути закріплений на каркасі.

Зважування рідин

У кожну опорну ногу монтується тензометричний нержавіючий датчик.

Зважування та облік рідин

Ваговий бункер має захист від перевантажень, а датчики захищені від попадання пилу та вологи. Клас захисту датчиків IP67.

Бункер для рідин

При зважуванні рідин через ваговий бункер можна вести облік рідин (молоко, жири та ін.). Ваговий бункер може підраховувати сумарну вагу продукції, що пройшла через нього. Ця інформація передається на ПК в облікову програму по інтерфейсу RS-485/232. Зв'язок ваг з ПК дає можливість автоматизувати зважування та облік рідин.

Вагопроцесор з функцією дозування

Ваговий бункер для рідин комплектується вагопроцесором зі світлодіодним індикатором. За бажанням замовника, вагопроцесор може керувати завантаженням і розвантаженням продукції. Найбільша границя зважування вагового бункера для рідин може бути від 50 кг до 150 т.

Ваги за індивідуальним замовленням

Усі вагові бункери для рідин мають функції зважування, тарування та підсумовування. Компанія «Восток» пропонує інтеграцію вагового бункера для рідин в облікову програму підприємства та систему відеоспостереження для обліку та контролю за виробничими процесами.

Наші фахівці проведуть пусконалагоджувальні роботи, а також нададуть гарантійний та післягарантійний ремонт.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA