Автомобільні ваги для митного складу

Жоден митний склад не обходиться без ваги. А особливо без автомобільної ваги. Вони необхідні для зважування автотранспорту, який проїжджає через цей склад. Розмір платформи та НГЗ залежить від транспорту, який будуть зважувати. Можна встановити підкладні поосні ваги, але вони не будуть давати високої точності зважування. Більш точними вагами є стаціонарні автомобільні ваги зі спеціальним фундаментом. У таких ваг похибка буде меншою.

Для тих, кому не потрібна висока точність, відмінним рішенням будуть поосні підкладні подовжені ваги для фур. Наша команда фахівців встановила для митного складу поосні ваги Аксис 15-П Д.

Подкладные весы для еврофур АКСИС 15-П Д

Розмір платформи 4,5м, найбільша границя зважування складає 15 тонн на одну вісь. Кількість осей не обмежена. Машина повинна заїхати кожної віссю та за підсумком видається маса всіх осей.

Ця вага відрізняється мобільністю. Їх можна розібрати та зібрати всього за 20 хвилин. Для їх встановлення потрібен рівний твердий майданчик. Від цього залежить їх похибка. Нахили поверхні при заїзді та виїзді на ваги також впливають на їх похибку. У вагопроцесорі є всі необхідні інтерфейси для підключення цих ваг до облікової програмі 1С та системи відеоспостереження.

Весы для таможенного склада

Наші фахівці рекомендують встановлювати як мінімум 2 камери для реєстрації автомобільних номерів. Так як на тягачі та причепі різні номери. Програма TRASSIR ActivePOS розпізнає та реєструє номери у системі. Потім ці дані разом з вагою передаються у програму 1С.

Автомобильные весы для таможенного склада

Водій отримує талон першого зважування. Після вивантаження або навантаження автомобіль повторно заїжджає на ваги та за допомогою цього талона він визначається у системі. Руками нічого вводити не треба, на талоні зчитується штрих-код та 1С автоматично підтягує і відкриває потрібний документ.

TRASSIR ActivePOS

За підсумком двох зважувань роздруковується акт зважування з усіма необхідними даними.

Акт взвешивания

Таким чином ведеться реєстр зважувань. Його можна надіслати електронною поштою або вивантажити в облікову програму.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA