Рокла з вагою

Рокла з вагою призначена для зважування вантажів, що переміщуються на палетах. Рокла з вагою — це, по суті, переміщення вантажу та одночасне його зважування. Такий гідравлічний візок з вагою дозволяє здійснювати транспортування та зважування вантажу у рамках одного робочого процесу.

Рокла-вага

Роклу-вагу використовують для транспортування та зважування піддонів, бочок, палет та інших складських вантажів.

Сфера застосування:

Завдяки надійній конструкції та простоті в експлуатації вага-рокла має високий попит на складах та часто використовується при розробці рішення, націленого на автоматизацію виробничих процесів. Такий візок може працювати автономно (від акумулятора). Найбільша межа зважування рокли-ваги може досягати 3-х тонн. Під час визначення маси вантажу платформа ваги тримається на тензометричних датчиках, які забезпечують точність зважування.

Рокла з вагою

Вага-рокла

Візок з вагою

Як правило, рокла-вага комплектується світлодіодним або рідкокристалічним дисплеєм.

Використання рокли з вагою значно економить час при виконанні транспортних, розвантажувально-навантажувальних та облікових операцій.

Компанія «Восток» пропонує ваги-рокла різних компаній-виробників. Придбання ваги у компанії «Восток» дасть вам можливість отримати високоякісне обладнання та сервісний супровід, який заощадить час і гроші.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA