Ваги для тварин — види виконання та типи вагових платформ

Ваги для зважування тварин використовуються у сільському господарстві повсюдно — на тваринницьких фермах, агрофірмах, підрозділах сільськогосподарських підприємств: корівниках, кошарах, свинокомплексах.

Ваги для тварин призначені для визначення живої ваги тварин та спеціально адаптовані для специфічних умов експлуатації (стабілізація показів при зважуванні рухомих тварин), а також захищені від вологи та пилу. Крім сільськогосподарських підприємств ваги для тварин застосовуються для вагового обліку на м'ясокомбінатах та цехах забою худоби.

Вибір ваг для тварин дуже різноманітний

Стандартні ваги для зважування тварин складаються з вантажоприймальної платформи, огорожі ваг з дверцятами для входу та виходу тварин та ваговимірювального приладу (терміналу).

Вантажоприймальна платформа ваг встановлюється за рівнем, регулювання здійснюється за допомогою чотирьох регульованих опор. Огородження та вхідні двері ваг встановлюються та кріпляться на платформі ваг або по зовнішньому периметру платформи. Ваговимірювальний прилад підключається до вантажоприймальної платформі за допомогою кабелю у металевому або гумовому броньованому шлангу.

Крім цього, ваги для худоби відрізняються розмірами вантажоприймальної платформи, габаритами та межами зважування (для дрібних тварин — від 30 кг до 300 кг, для великої худоби та групового зважування тварин — від 300 кг до 15000 кг).

Користуються популярністю у споживачів ваги для поголовного зважування великої рогатої худоби та інших тварин. Їх конструктивні особливості допускають використання на нерівній поверхні, у тому числі у «польових» умовах. Розміри платформи розроблені з урахуванням вміщення однієї одиниці великої рогатої худоби. Ваговимірювальний прилад таких ваг має функцію усереднення ваги, що дозволяє виконувати кілька зважувань (до 50 разів), після чого значення усереднюються та виводяться на індикатор ваговимірювального приладу.

Ваги для тварин з огорожами і пандусомВсі ваги для зважування тварин захищені від пилу та вологи, це дозволяє експлуатувати їх на відкритих майданчиках. Ваги працюють від мережі 220 В або автономно, тобто від вбудованого акумулятора, що забезпечує можливість визначати масу тіла тварин безпосередньо у полі. Ваги можуть бути легко перенесені до місця зважування та компактно зберігатися. Для транспортування та швидкого запуску ваг передбачена можливість збирання та розбирання ваг силами замовника.

Принцип дії (роботи) ваг для зважування тварин досить простий: сила тяжіння тварини, яка зважується, перетворюється тензорезисторними датчиками в електричний сигнал, далі оброблюється аналого-цифровим перетворювачем (АЦП) та видається у цифровому вигляді на індикацію ваг (на дисплеї висвічується значення маси тварини у кілограмах).

Компанія «Восток» пропонує широкий модельний ряд ваг для тварин наступних виробників: Техноваги, Axis, Восток. Наші фахівці підберуть ваги для зважування тварин, оптимально відповідні для вирішення ваших завдань. Дзвоніть нам за телефоном (095) 470-65-11, надсилайте замовлення на електронну пошту vostok@pkf.dp.ua або з форми зворотного зв'язку на сайті.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA