Будівельні ваги

Будівництво не можна уявити без вагового обладнання. У процесі будівництва необхідно досить точно відміряти та контролювати ваговий будівельний матеріал. Тому багато задають запит у пошукові системи — «будівельні ваги». Насправді «будівельні ваги» — це поняття широке.

На будівництві можуть використовуватися одночасно декілька видів ваг — кранові, автомобільні, платформні. Завдяки наявності будівельних ваг можна виміряти масу будівельних матеріалів, сировини, присадок, інших добавок, які використовуються у процесі монтажних та будівельних робіт по реконструкції.

Кранові ваги використовують у процесі завантаження та вивантаження будматеріалів. Крім зважування кранові ваги дозволяють переміщати вантаж по будівельному майданчику. Більшість кранових ваг мають радіоканал, тому в експлуатації вони досить зручні та прості.

Кранові ваги для будівництва

Для вимірювання маси вантажу, який завантажений у автомобіль, використовуються автомобільні ваги.

Автомобільні ваги для будматеріалів

Автомобільні ваги на будівництві використовуються для зважування вантажних автомобілів з піском, щебенем, гравієм та ін.

Автоваги для будмайданчика

Платформні ваги на будмайданчику використовуються безпосередньо у процесі змішування складових для отримання якісного розчину. А також вони необхідні для контролю матеріалів, які використовуються при будівництві.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA