Промислові вагові термінали

Промислові вагові термінали відрізняються від решти обладнання, яке використовується для визначення маси, у першу чергу, класом захисту від вологи та пилу. Клас захисту повинен бути не нижче рівня IP54. Для роботи в умовах агресивного виробничого середовища необхідно вибирати моделі з захистом IP68: це вагові термінали з повністю герметичними корпусами, зазвичай випущених з нержавіючої сталі. Вагові термінали із захистом IP68 використовуються на підприємствах-виробниках, що спеціалізуються на випуску харчових продуктів, хімічної та фармацевтичної галузей промисловості.

Залежно від корпусу терміналу вони можуть монтуватися у щити (кріплення у панель) або встановлюватися окремо.

Моделі промислових вагових терміналів для монтажу на кронштейнах

Модель промислового вагового терміналу для монтажу в щит або стоку

Функціональність

Промислові вагові термінали можуть істотно відрізнятися за функціональністю, починаючи від простого вимірювання та демонстрації ваги та до багатоканальних вагодозуючих терміналів. При цьому, навіть для простого терміналу, як мінімум, необхідна наявність інтерфейсу підключення до комп’ютера.

Підключення датчиків

Вагові термінали для промисловості підключаються по 4-х дротовій або по 6-ти дротовій схемам підключення. У більшості промислових вагових терміналах можливе підключення 1, 2, 4, 6 та 8 датчиків до одного вимірювального каналу.

Типи індикації

У промислових вагових терміналах застосовуються світлодіодні, рідкокристалічні, вакуумно-люмінісцентні індикатори. Так само, набирають популярності повноцінні РК дисплеї. Під час вибору типу індикації необхідно враховувати умови освітленості, температурний режим, а також вимоги до часу автономної роботи. Ваговий термінал зі світлодіодною індикацією необхідно застосовувати у місцях, де є проблеми з освітленням: недостатнє освітлення або навпаки — засвічення сонячними променями. Модель з РК-індикатором необхідно застосовувати у місцях, де часто можуть бути проблеми з електроживленням, тому що рідкокристалічний дисплей витрачає менше електроенергії, що дозволяє терміналу довше працювати в автономному режимі.

Інтерфейси підключення до ПК

У промислових вагових терміналах повинен бути як мінімум один інтерфейс підключення до комп’ютера. Зазвичай, це RS 232 або RS 485. Деякі моделі оснащуються декількома інтерфейсами підключення, що забезпечує універсальність їх використання. Крім того, вагові термінали можуть оснащуватися дротовим інтерфейсом підключення з протоколом TCP-IP або бездротовим по Wi Fi.

Промисловий ваговий термінал з радіоканалом у корпусі з нержавіючої сталі

Промисловий ваговий термінал з радіоканалом в корпусі з нержавіючої сталі

Протокол обміну даними. Важливо!

Під час вибору промислового вагового терміналу необхідно звертати увагу на протоколи обміну — чи є вони у вільному доступі або є закритою інформацією виробника. Це важливо при автоматизації підприємства. Деякі виробники промислових вагових терміналів не надають інформації про протоколи обміну та змушують споживача вдаватися до їхніх послуг при інтегруванні обладнання. Ціна таких послуг, звісно, буває досить високою.

Після державної повірки або атестації ваговимірювального обладнання проводиться пломбування вагового терміналу.

Надсилайте свій запит та питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83. 

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA