Як вибрати кранові ваги

На нашому сайті представлені кранові ваги таких виробників: CAS (Південна Корея), EHP (Німеччина), Мир Весов (Україна), Міка (Україна).

Купити кранові ваги

На що слід звернути увагу при виборі кранових ваг

Умови експлуатації

Звертаємо особливу увагу, що це один з найбільш важливих критеріїв при підборі. Для позначення ступеня захисту від впливів навколишнього середовища застосовується система IP-кодів. Кранові ваги з навантаженням 5 тонн та вище часто використовуються для роботи на відкритому повітрі та підпадають під вплив найрізноманітніших атмосферних опадів. Тому ступінь захисту ваг повинна бути не нижче IP65. Надійні в цьому відношенні моделі ваг LDN виробництва EHP (Німеччина), CAS Caston-III (Південна Корея). Якщо передбачається робота ваг в приміщенні, то непоганими та недорогими стануть кранові ваги виробництва Мир Весов (Україна).

Температурний режим роботи кранових ваг

Крім того, необхідно враховувати, що у кранових ваг зі світлодіодною індикацією поріг негативних робочих температур становить -25°C. Можлива робота ваг нижче цього порога, проте необхідно пам'ятати: похибка показань може збільшитися. А це вже «мінус» при їх функціонуванні. Поріг негативних робочих температур ваг з рідкокристалічним індикатором становить -10°C. Якщо температурний поріг нижче, то індикатор замерзає та не відображає інформацію. Поріг позитивних робочих температур в стандартних умовах — до + 55°C, тому ваги можуть працювати під прямими сонячними променями. Якщо кранові ваги працюють над ковшами з розплавленим металом, де температура повітря досягає +400 - 1600°C, — потрібно використовувати термоекран. Ціна ваг, в цьому випадку, збільшується, проте, саме термоекран дозволяє вагам працювати при температурі розплаву металу. Крім цього, час роботи та відстань до дзеркала розплаву обмовляється при замовленні кранових ваг. Завдяки точності, надійності, наявності безлічі опцій, відмінним вибором для складних виробничих умов стане модель кранових ваг KWG виробництва EHP (Німеччина).

Ваги кранові EHP KGW 10

Результати

У промислових кранових вагах використовується світлодіодний індикатор з висотою цифр 50-60 мм, який дозволяє бачити результати вимірювання на відстані 10-15 м при повноцінному зорі. Але і це ще не все: дублювання або розташування індикації на пульті дистанційного управління розширює діапазон його використання. На дворі — XXI століття, тому не дивно, що практично всі промислові кранові ваги оснащені пультом дистанційного управління (ПДУ). Іноді це ПДУ на інфрачервоних променях з віддаленістю до 10-15 м, в інших випадках — на радіоканалі до 20-25 м. До речі, наявність дистанційки забезпечує можливість використовувати всі функції ваг в процесі роботи без їх зупинки та ризику для оператора. А це досить важливо — як для співробітників, так і роботодавця.

Як вибрати кранові ваги

Якщо планується автоматизація обліку, потрібно приділити особливу увагу таким моделям ваг.

  1. EHP KGW 10.
  2. EHP LD-10.
  3. EHP LD-5.

На їх виносних пультах індикації є інформаційні інтерфейси. У комп'ютер дані передаються по RS 232 або Wi-Fi.

Приймально-передавальний пристрій DRC 433

Передача даних в комп'ютер дозволяє автоматизувати облік та контроль результатів зважування. Крім роботи з обліковою програмою (наприклад, 1С), результати вимірювань можна передати в систему відеоспостереження.

Передача даних з кранових ваг у термінал

Таким чином забезпечується перехресний контроль — на відео фіксується показання ваг та оформлення документів в 1С.

Підсумковий акт зважування автомобіля на ваговій

Крім цього, оператор не може впливати на показання ваг, він може тільки підтвердити введення даних та вибрати одиницю продукції з довідника.

Робота кранових ваг без перерви

Ваги можуть працювати не зупиняючись! Час безперервної роботи ваг визначається використовуваною акумуляторною батареєю. Дуже зручно використання змінних блоків живлення (один працює, інший в цей час заряджається). Це дуже важливий нюанс для підприємств з цілодобовим режимом роботи. У цій номінації модель кранових ваг Caston III безумовний лідер: заміна акумулятора — справа 30 секунд.

У вагах CAS Caston III застосовуються змінні блоки живлення (один працює, інший в цей час заряджається), для заміни необхідно відкрити засувки (якщо умови експлуатації важкі — відкрутити гвинти). Акумулятор знаходиться в спеціальному боксі з ручкою, підключається до ваг швидкознімним роз`ємом. Заміна акумулятора справу 30 секунд.

Документи додаються

Усі пропоновані нами кранові ваги сертифіковані, включені до Держреєстру або атестовані. Звертаємо особливу увагу, що на підставі метрологічної атестації ваги проходять щорічну перевірку, свідоцтво про це необхідно зберігати протягом усього терміну експлуатації ваг. При відсутності свідоцтва про атестацію — необхідний її повтор, що значно дорожче повірки.

Ціна кранових ваг

Кранові ваги — складний та дорогий прилад, умови його експлуатації висувають додаткові вимоги до його міцності та надійності. І якщо раптом запропонували кранові ваги за невисокою ціною — це повинно викликати у вас, щонайменше, підозру. Рекомендуємо, в цьому випадку, звернути увагу на пило- та вологозахист, сервісні функції, температурний діапазон та на найголовніше — сервісну підтримку!

Купити кранові ваги

У тому випадку, якщо ви не можете визначитися — як вибрати кранові ваги або з моделлю кранових ваг, або не відчуваєте впевненості у виборі — зателефонуйте нам за телефоном (095) 470-65-11. Фахівці компанії «Восток» нададуть необхідну допомогу та проконсультують по всіх питаннях.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA