Ваги зі зв`язком з комп`ютером

Більшість електронних ваг оснащені інтерфейсом для підключення до комп'ютера. В основному це RS-232 (COM-порт). Можливості отримання даних зважування та управління вагами залежать від виробника та конкретних моделей ваг. Всі солідні виробники вагового обладнання надають протокол обміну безкоштовно. При наявності протоколу обміну ваги можна підключити до різних програм або обладнання (контролери управління, отбраковщікі).

Ваги зі зв`язком з комп`ютером

COM-порт розташовується на торгових і лабораторних вагах на бічній або задній панелях, а на товарних - на ваговому індикаторі для зручності з'єднання з ПК. Чекодрукуючі ваги оснащуються як портом RS-232, так і портом Ethernet, є моделі з модулем передачі даних по Wi-Fi.

Порт RS-232 у вагах

Вагові термінали можуть оснащуватися інтерфейсом RS-232, RS-485 або Ethernet. Технічно немає ніякої складності встановити перетворювач інтерфейсів для підключення ваг до встаткування технологічному або обліковій програмі. Якщо ваги були спочатку без комп'ютерного інтерфейсу, то це не є суттєвою проблемою, якщо ваги виконані з ваговим терміналом окремо від платформи. У разі, якщо все знаходиться в єдиному корпусі необхідно уточнювати - чи можна до оснастити ваги платою інтерфейсу для комп'ютера.

Вагові термінали RS-232, RS-485

Ваги зі зв'язком з комп'ютером дозволяють автоматизувати введення результатів зважування в облікову програму. Навіть в самому примітивному варіанті різко знижується кількість помилок введення даних, так званий «людський фактор». Якщо автоматизоване робоче місце (АРМ) добре опрацьовано, то вигоди істотно збільшуються - зростає швидкість роботи оператора, знижуються вимоги до кваліфікації працівника і економиться час на його навчання.

Ваги зі зв`язком з комп`ютером дозволяють автоматизувати введення результатів зважування у облікову програму

До 1С:Підприємству ваги підключаються через ПО «Ваговий сервер» або драйвер ваг для 1С. Багато виробників ваг і компанії по автоматизації обліку надають безкоштовні програми і драйвера для підключення ваг до комп'ютера. Програмне забезпечення «Ваговий сервер» забезпечує розширений функціонал роботи з вагами: автономна робота, файл зважувань, лог-файл помилок, передача ваги в 1С, передача ваги в систему відеоспостереження. Драйвер ваг для 1С тільки передає результати зважування, всі інші обробки робляться засобами платформи 1С: Підприємство.

Задати питання

Файли для завантаження

Программное обеспечение
Драйвер для весов «Масса-К»
ScalesMassaK.exe(exe, 978 kB)

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA