Платформні ваги ЗЕВС

Платформні ваги ЗЕВС бувають трьох виконань: Економ, Стандарт і Преміум. 

Відмінності платформних ваг ЗЕВС у модифікаціях Економ, Стандарт, Преміум.

ЗЕВС економ клас

ЗЕВС економ-клас

Купити ваги платформні економ класу.

ЗЕВС стандарт клас

ЗЕВС стандарт клас

Купити ваги стандарт класу.

ЗЕВС преміум клас

ЗЕВС преміум клас

Купити ваги платформні преміум класу.

Платформа

Економ. Рама покривається рифленим листом металу товщиною 3 мм. Рифлений лист металу запобігає ковзанню вантажу по поверхні. Розмір пропонованих платформ: 1000х1000; 1200х1200; 1500х1500 мм.

Стандарт. Рама покривається рифленим листом металу товщиною 5 мм. Рифлений лист металу запобігає ковзанню вантажу по поверхні. Розмір пропонованих платформ: 1000х1000; 1200х1200; 1200х1500; 1500х1500; 1500х2000 мм. Найбільша границя зважування до 5000 кг. Платформа витримує статичне навантаження, яке у 1,5 раза перевищує найбільшу границю зважування.

Платформа ЗЕВС преміум класу ідентична платформі класу стандарт.

Індикатор

Економ. Індикатор A12ЕН (корпус з пластика) з кронштейном для кріплення. Функція обнулення та тарування.

Стандарт. Індикатор A12E (корпус з пластика) з яскравим світлодіодним дисплеєм. Розширені функціональні можливості. Функції: обнулення, тарування, підсумовування маси вантажу, штучний підрахунок, зважування тварин і фіксація максимального значення. Ваги комплектуються п'ятиметровим морозостійким кабелем у трубці ПВХ, що з'єднує вантажоприймальну платформу з індикатором.

Преміум. Індикатор A12ESS (корпус з нержавіючої сталі) з кронштейном для кріплення та можливістю регулювання кута нахилу корпусу індикатора. Розширені функціональні можливості.

Функції:

Ваги комплектуються п'ятиметровим морозостійким кабелем у трубці ПВХ, що з'єднує вантажоприймальну платформу з індикатором. У стандартній комплектації йде диск з програмним забезпеченням Easy Scale для обліку та контролю зважування, а також кабель для підключення до ПК.

Тензометричний комплект

Економ і стандарт. Тензометричні датчики ZEMI USA inc Н8С — сталь із нікелевим покриттям.

З'єднувальна коробка JB-4 у корпусі з ударостійкого пластику.

Ваги платформні електронні ЗЕВС.

Якщо ви все ще сумніваєтеся у виборі моделі ваг, тоді звертайтеся до менеджера компанії «Восток» за тел. (056) 720-90-37; (067) 384-69-83, електронною адресою vostok@pkf.dp.ua або з форми зворотного зв'язку. Спеціаліст вагового обладнання відповість на всі ваші запитання.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA