Драйвер ваг для програми 1С:

Драйвер ваг для програми 1С:Підприємство дозволяє отримувати дані з ваг, оснащених інтерфейсом RS-232. У різних виробників порядок отримання результатів зважування може відрізнятися: за запитом, за стабілізацією, постійна передача ваги.

Драйвер для ваг товарних виробництва «Промприлад» ви можете завантажити безкоштовно, внизу сторінки, у файлах для завантаження: «AddinPP.dll», плюс обробка 1С: для тестування підключення та вмонтування в 1С: Підприємство восьмої версії. Драйвер у повнофункціональній версії, без будь-яких обмежень або «закладок», налагоджений та працює на багатьох підприємствах, де ми автоматизували облік. Якщо необхідно недорого організувати ваговий облік на складі або виробництві, можна безкоштовно використовувати драйвер, якщо ви купите товарні ваги виробництва Промприлад. Качаєте драйвер та обробку, купуєте ваги, підключаєте по RS-232, на основі обробки вбудовуєте у свою програму 1С: Підприємство.

На платній основі доступні драйвери під ваги: ​​CAS, Техноваги, ESIT, ЗЕВС, Ohaus, МІКА, EHP, Аксіс, CERTUS, Mettler Toledo. За допомогою драйвера ваг для 1С: вирішується завдання по підключенню ваг до 1С: Підприємства та отримання ваги в обробки, документи та журнали. Під'єднати можна різні типи ваг: від лабораторних до автомобільних, що дозволяє автоматизувати оперативний облік вагової продукції на виробничих та торгових підприємствах.

Драйвер ваг для програми 1С:Підприємство

Для забезпечення автономного режиму роботи або підключення ваг мережею застосовується програма «ваговий сервер». На відміну від драйвера, ця програма створює власний оперативний архів і може одночасно працювати з декількома вагами. Наприклад, при автоматизації рибних та м'ясних цехів на місці збору замовлень з 1С одночасно працюють товарні ваги та платформні ваги. У деяких випадках, можуть використовуватися троє ваг.

На зображенні зображено робоче місце на дві ваги

  1. Монітор ПК або POS термінал.
  2. Ваговий термінал товарної ваги.
  3. Ваговий термінал платформної ваги.
  4. Платформа товарної ваги.
  5. Платформні ваги.
  6. Принтер етикеток.
  7. Сканер штрихових кодів.

Для дорогої продукції, що відвантажується поштучно, застосовуються торгові або фасувальні ваги. Продукцію можна відвантажити з точністю до 5 грамів. Для продукції в ящиках застосовуються товарні ваги, максимальна вага 60 або 150 кг, точність зважування 20 грамів. Для продукції, що відвантажується палетами, застосовуються платформні ваги, максимальна вага 1000-3000 кг, точність зважування 200-400 грамів.

Робота з декількома вагами дозволяє забезпечити належний рівень точності обліку, у нашій практиці «усушка продукції» скорочувалася на 15000-27000 грн у місяць. Що у повній мірі окупало придбання додаткових ваг та підключення їх до 1С.

Задати питання

Файли для завантаження

Программное обеспечение
Драйвер весов 1С Промприбор
AddinPP.dll(dll, 42 kB)
Обработка 1С для драйвера весов Промприбор
Test_AddinPP.ert(ert, 29 kB)

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA