Платформні ваги Україна

НВП «Техноваги»

Платформні ваги, котрі можна експлуатувати в будь-яких умовах, випускає українська компанія «Техноваги». На виробництві ваг підприємство спеціалізується з 1996 року, має власні потужності та випробувальну лабораторію.

Платформи Техноваг

Ваги платформні Техноваги вибираються залежно від необхідного НГЗ, розмірів платформи та умов експлуатації.

Платформи Техноваг

Вагові платформи «Техноваги» бувають наступних типів

Класифікуються за типом вантаження

Компанія «Мир Весов»

Компанія «Мир Весов» виробляє продукцію під торговими марками «Зевс» і «Мир Весов».

Платформні ваги ЗЕВС

Платформні ваги ZEUS

«Мир Весов» випускає електронні платформні ваги трьох цінових сегментів.

Платформа всіх моделей встановлена ​​на чотири тензометричних датчики, які забезпечують конструкції надійність і довговічність. Ваги платформні «Зевс» типу ВПЕ призначені для статичного зважування сировини та продукції на переробних підприємствах, у складських комплексах і транспортних компаніях. Для зручності роботи з платформними вагами можна придбати пандуси.

Платформні ваги Зевс A12EWS з радіоканалом. Ця комплектація ваг дозволяє вирішити нестандартні завдання щодо організації робочого місця. Ваговий термінал може знаходитися на відстані до 500 м від вагової системи, при цьому в реальному часі показувати повну інформацію про результати зважування.

Автономне живлення радіопередавача вантажоприймальної платформи дозволить організувати процес зважування в будь-якому зручному місці — як у приміщенні складу, так і на відкритих майданчиках. При виборі електронних платформних ваг замовник має можливість вибрати розмір вантажоприймальної платформи, сталь (конструкційна або нержавіюча, рифлена або звичайна гладка), тип вагового терміналу, а також виконання (з розширеним діапазоном робочих температур від -30°С до +40°С або з захистом від вибухів).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA